Uždaryti
PREMJERA
Mažoji Italija (Little Italy)
Premjera
17 Rgp 2018
Trukmė
102 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
0

Vidutinis vertinimas

Mažoji Italija (Little Italy)

Komedija Romantinis Amžiaus cenzas: N-13 102 min.

Žiūrovų pamėgtų romantinių komedijų „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ (angl. „How to Lose a Guy in 10 Days“) ir „Tokia jau mano dalia“ (angl. „Just My Luck“) bei kultinių komedinių juostų „Seni bambekliai“ (angl. „Grumpy Old Men“) ir „Mis slaptoji agentė“ (angl. „Miss Congeniality“) kūrėjas Donaldas Petrie kviečia į dar vieną lengvą, komišką, be galo romantišką komediją.

Pilnas aprašymas

Leo (akt. Haydenas Christensenas) tėvai, kaip ir Nikės (akt. Emma Roberts), kadaise atvažiavo iš Italijos siekti amerikietiškos svajonės ir įkurti nuosavus verslus. Laikui bėgant, dvi šeimos tapo gana populiarios Mažosios Italijos kvartale dėl savo išskirtinių restoranų. 

Nepaisant žmonių antplūdžio, abu restoranai, kaip ir jų savininkai, visais įmanomais būdais pradeda tarpusavyje konkuruoti įrodinėdami, jog jie yra geriausi. Tačiau, kol tėvai kariauja, tarp Leo ir Nikės užsimezga romantinis ryšys. Jaunuoliai nusprendžia pasipriešinti viskam ir atsiduoti savo jausmams, aistrai ir meilei, kuri netikėtai juos aplankė. 

Ar jaunuoliams pavyks puoselėti šį gražų jausmą, net jeigu tam priešinasi visas pasaulis, sužinosime jau visai netrukus. Filmo „Mažoji Italija“ premjera Lietuvoje – rugpjūčio 17 dieną. 
 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
0

balsai

0

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Mažoji Italija (Little Italy)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.