Uždaryti
Pasmerktasis (Neproshchennyy)
Pasmerktasis (Neproshchennyy)
Premjera
28 Rgs 2018
Trukmė
110 min.
Sukurta
Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
7,65

Vidutinis vertinimas

Pasmerktasis (Neproshchennyy)

Drama Amžiaus cenzas: N-13 110 min.

Didžiausios žiūrovų ir kritikų simpatijos filmui „Pasmerktasis“ bei prizas už geriausią vyro vaidmenį D. Nagijevui

Pilnas aprašymas

Liepos mėnesį vykstančiame žanrinio Rusijos kino festivalyje Jesentukų mieste „Krištolinis šaltinis“ („Chrustalnyj istočnik“) konkursinėje programoje buvo parodytas „Žemės drebėjimo“ režisieriaus Sariko Andreasiano naujas darbas filmas „Pasmerktasis“ („Neproščionyj“). Juosta buvo apdovanota net 3-imis prizais. Prizą už geriausią vyrišką vaidmenį gavo aktorius Dmitrijus Nagijevas nepaprastai emocionaliai įkūnijęs pagrindinį herojų Vitalijų Kalojevą. Taip pat filmas buvo apdovanotas spaudos prizu bei žiūrovų simpatijų prizu.

Filmas „Pasmerktasis“, kuris Lietuvoje bus pristatytas rugsėjo 28 dieną, sukurtas pagal tikrą inžinieriaus Vitalijaus Kalojevo, vyro, aviakatastrofoje netekusio visos savo šeimos, istoriją. Kino festivalyje žiūrint šį filmą visa salė – tiek moterys, tiek vyrai – verkė. Emocijos buvo tikros ir dar skaudesnės dėl to, kad salėje buvo ir pats Kalojevas. Pasibaigus pabaigos titrams, žiūrovai dar ilgai negalėjo pakilti iš savo vietų ar kalbėtis...

2002 metais Vitalijus Kalojevas neteko savo žmonos ir dviejų vaikų per aviakatastrofą, kuri įvyko dėl kompanijos „Skyguide“ dispečerio neatidumo. Ši klaida kainavo 71 žmogaus gyvybę. Kalojevas nutarė susirasti dispečerį ir pareikalauti atsiprašymo. Susitikimas baigėsi dispečerio nužudymu. Šis įvykis apskriejo viso pasaulio žiniasklaidą, buvo sekamos visos naujienos, lemiančios rusų inžinieriaus likimą. Gavęs aštuonerius metus kalėjimo, Vitalijus Kalojevas buvo paleistas anksčiau bausmės laiko, kadangi kerštą įvykdė būdamas afekto būsenoje.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

195 Žmonių nori pamatyti

20

balsai

7,65

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Susijusios naujienos Pasmerktasis (Neproshchennyy)
Komentarai

Rašyti komentarą Pasmerktasis (Neproshchennyy)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.