Naujienos

Dainius Kazlauskas ir Giedrius Savickas kino ekrane dalijasi moterimis

Geriausiais draugais nuo vaikystės vienas kitą vadinantys Dainius Kazlauskas ir Giedrius Savickas yra broliai, kurie turi šeimas, bet... vienas iš jų slapta įsimylėjęs kito žmoną!.. Visų pamėgtų kino ir teatro aktorių širdies draugės gali lengviau atsikvėpti – jų vyrai svetimų moterų geidžia tik naujausioje lietuviškoje komedijoje „Melagiai“.

„Giedrius – puikus aktorius ir lengvas partneris. Mes labai artimi nuo vaikystės, todėl sklinda gandų, kad net esame tolimi giminaičiai. Smagu filmuotis su draugu, nes gali geriau jausti partnerį, geriau suprasti vienas kito bajerius, net improvizuoti paprasčiau, kai nujauti, ko iš to žmogaus tikėtis. Tačiau, kad ir kokie artimi gyvenime esame, į draugo antrąją pusę tikrai dantų nešiepčiau“, – šmaikštauja Dainius Kazlauskas.

Į komiškas ir intriguojančias šeimos narių peripetijas jau nuo pirmųjų minučių įtraukia nauja lietuviška komedija „Melagiai“, kurią prodiusavo lietuviškų kino hitų „Nepatyręs“ ir „Tarp mūsų, berniukų...“ prodiuseris Paulius Virbickas bei prodiuseriai Stasys Baltakis ir Vladimiras Razarionovas.

Tavo mylimoji ką tik pranešė – ji laukiasi. Būtų nuostabi žinia, tik... tavo mylimoji yra tavo brolio žmona! Ir tai dar ne viskas. Nespėjus paskelbti visiems „gerosios naujienos“, tėvai netikėtai pareiškia – jie skiriasi! Po penkiasdešimties metų kartu... Ir visa tai vyksta prieš pat gražiausias metų šventes – Šv. Kalėdas! Bet pabaiga nustebins dar labiau, nes tokios atomazgos nesitikėjo niekas. Visi herojai yra ne tokie, kokie atrodė iš pirmo žvilgsnio...

 Be garsiųjų „brolių“ komedijoje „Melagiai“ komiškai problemose skęsta net kelių kartų kino žvaigždės: Edita Užaitė, Brigita Arsobaitė, Giedrė Giedraitytė, Liubomiras Laucevičius, Larisa Kalpokaitė ir Gediminas Girdvainis. 

 Komedija „Melagiai“ – kinuose nuo lapkričio 9 d.

Komentarai

Rašyti komentarą Dainius Kazlauskas ir Giedrius Savickas kino ekrane dalijasi moterimis

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.