Žanras: MultiBabyKino

MultiBabyKino: Antrasis šansas (Second Act )

Komedija Romantinis Romantinė drama MultiBabyKino 103 min.

Keturiasdešimtmetė Maja (aktorė Jennifer Lopez) už minimalų atlyginimą dirba mažmeninės prekybos parduotuvėje ir kiekvieną dieną galvoja apie savo pasirinkimus, atvedusius į šį gyvenimo akligatvį. Maja žino, kad yra talentinga ir verta žymiai daugiau, tačiau jos CV negailestingas – tinkamo išsilavinimo, pažinčių ir karjeros įrašų neturinti moteris pasmerkta ir toliau suktis tame pačiame neperspektyvių darbų rate.

Skaityti daugiau
MultiBabyKino: Grinčas

Šeimai Komedija Nuotykių Animacija MultiBabyKino 90 min.

Dr. Seuss knygomis paremtas filmas papasakos istoriją apie garsiausią visų laikų piktadarį Grinčą, pavogusį Šv. Kalėdas. Vienišas, mažame kaimelyje drauge su šuneliu gyvenantis Grinčas – tikras išradėjas!

Skaityti daugiau
MultiBabyKino: KOLETĖ (COLLETTE)

Biografinis Drama Istorinis MultiBabyKino 111 min.

Biografinė juosta „Koletė“ pasakoja apie paprastą XIX-ojo amžiaus pabaigos Prancūzijos merginą, išsiskyrusią ypatingu rašytojos talentu. Augdama provincijoje, šio savo talento mergina labai kam nedemonstravo, tačiau ištekėjusi už sėkmingo Paryžiaus rašytojo ir persikėlusi į kvapą gniaužiantį bei prabanga pribloškiantį sostinės gyvenimą, Koletė (ją vaidina Keira Knightley) leidžiasi įtikinama vyro (aktorius Dominic‘as West‘as), kad jos, moters, kūrybos niekas neskaitys ir ji turėtų rašyti ne savo, o jo vardu.

Skaityti daugiau
MultiBabyKino: Lietuviški svingeriai

Komedija MultiBabyKino 95 min.

Sutuoktiniai Simas ir Giedrė pajunta, kad jų seksualinis gyvenimas darosi panašus į grikių dietą.

Skaityti daugiau
MultiBabyKino: Širdys

Drama Romantinis MultiBabyKino 110 min.

„Aš nenoriu būti gyva, aš noriu gyventi…”

Skaityti daugiau