Kiekvieną ketvirtadienį kino centre MULTIKINO – „MoQ“ kino diena!

Šį ketvirtadienį (kovo 12 d.) pasiūlymas galioja visiems filmams.

Akcijos sąlygos:

- Pasiūlymas galioja perkant e. bilietus www.multikino.lt su mobiliųjų atsiskaitymų programėle „MoQ“.

- Pasiūlymas negalioja atsiskaitant fizinėse MULTIKINO kasose.

- Pasiūlymas galioja atsižvelgiant į tuo metu esančią suaugusiojo bilieto kainą, bilieto kategorija Bilietas. Akcijos pasiūlymas negalioja kitų kategorijų bilietams.

- Pasiūlymas galioja perkant du e. bilietus į vieną pasirinktą tos dienos (t.y. ketvirtadienio) filmą.

Iš ketvirtadienio kino seansų išsirinkite norimą filmą, spauskite ant jo. Tada pasirinkite bilieto tipą – bilietų sąraše pažymėkite esantį „E-MOQ 2IN1“ rinkinį. Pasirinkite 1 vnt. ir toliau pažymėkite dvi norimas vietas salėje.

- Pasiūlymas gali galioti ne visiems filmams. Daugiau informacijos www.multikino.lt

- Akcija negalioja specialiems kino teatro MULTIKINO renginiams, pvz. išankstinėms premjeroms, koncertams, operų transliacijoms ir kitiems ne repertuariniams renginiams, kurie vyksta ketvirtadieniais, o taip pat jei ketvirtadienis yra ne darbo ar šventinė diena.

 

 

Nevaržyk savęs ir visą kovą kino centre „Multikino“ žiūrėk mėgstamus filmus, nes pirkdamas e. bilietus su „MoQ“ atgausi 2 Eur nuo sumokėtos sumos! Pasiūlymas galioja perkant e. bilietus www.multikino.lt. Atsiskaitęs už ne mažesnę nei 12 Eur sumą, 2 Eur susigrąžinsi į savo „MoQ“ sąskaitą. Akcijos metu pinigus atgauti galėsi 2 kartus, o 2 Eur į „MoQ“ sąskaitą nukeliaus per neilgiau nei 2 darbo dienas.