Uždaryti
GREITAI
A-X-L
Premjera
2 Lap 2018
Pilnas aprašymas

A-X-L

Nuotykių Veiksmo Fantastinis

Nuotykių filmas A.X.L – tai istorija apie žmogaus ir šuns draugystę. Tiesa, ne bet kokio šuns. AXL‘as yra ilgo mokslininkų darbo rezultatas – didžiulis šuns pavidalo robotas, skirtas padėti kariams. Naujausių ir pažangiausių technologijų pagrindu sukurto roboto vardas tiesiogiai atspindi jo universalią paskirtį: Atakuoti. Tyrinėti. Pergabenti. (Attack, Exploration, Logistics.)

Pilnas aprašymas

Po vieno nenusisekusio eksperimento AXL‘as pabėga nuo savo kūrėjų ir pasislepia. Jį atsitiktinai suranda šiek tiek drovus, geros širdies atsiskyrėlis Mailsas (aktorius Alex‘as Neustaedter‘is). Apstulbintas ir sužavėtas vaikinas ima smalsiai tyrinėti savo radinį ir užmezga ryšį su robotu, aktyvuodamas tiesioginio valdymo jungtį. Gavęs impulsą iš naujo šeimininko, didžiulis šuo atgyja. Tarp jo ir Mailso netrukus užsimezga ypatingas ryšys, pagrįstas abipusiu pasitikėjimu, lojalumu ir užuojauta. Dirbtinis roboto intelektas greitai suvokia, kad pasaulyje egzistuoja ne tik iki šiol jo girdėtos bei žinotos komandos, bet šis tas daugiau.

Aptikę vėl AXL‘o pradėtą skleisti signalą, jį sukūrę mokslininkai ir kariai išsirengia į šuns medžioklę, norėdami susigrąžinti itin brangiai kainavusį karinį robotą. Tačiau AXL‘ui visiškai nesinori skirtis su savo naujuoju ir vieninteliu draugu. Pajutęs šuns nenorą grįžti pas savo kūrėjus, Mailsas pasiryžta padėti savo bičiuliui išvengti persekiotojų. Kartu su jam patinkančios merginos – žavios, protingos ir išmanios Saros (akt. Becky G) – pagalba Mailsas visais būdais stengiasi išsaugoti AXL‘o naujai atrastą laisvę.

Žanras: Sci-fi /

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

26 Žmonių nori pamatyti

Komentarai

Rašyti komentarą A-X-L

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.