Uždaryti
Avanpost (Avanpost)
GREITAI
Avanpost (Avanpost)
Premjera
22 Lap 2019
Pilnas aprašymas

Avanpost (Avanpost)

Nuotykių Trileris Amžiaus cenzas: N-13

Žmonija sunaikinta nežinomo priešo. Paskutinė viltis – „Avanpost 1“.

Pilnas aprašymas

Katastrofa ištiko staiga ir be jokių išankstinių perspėjamųjų ženklų. Tai nebuvo teroristų ataka, atominis karas ar pražiopsoto asteroido smūgis. Tiesą sakant, niekas taip ir nesuprato, kas iš tikrųjų nutiko. Tiesiog vieną dieną nustojo veikti visos pasaulinės ryšių komunikacijos. O tada iš kosmoso buvo gauta žinia, kad visą žemę užklojo tamsa. Išskyrus simetrišką ratą Rytų Europoje, į kurį patenka maždaug dešimtadalis Rusijos ir šiek tiek kaimyninių šalių teritorijos. 

Atsipeikėjus po pirmojo netikėtumo, situacijos valdymą perima karinės pajėgos, minėto rato perimetre įkurdamos gynybinius postus. Iš jo organizuojami nedideli žvalgybiniai būriai, kurių užduotis – išsiaiškinti, kas gi iš tikrųjų nutiko. Žvalgybos parneštos žinios pranoksta pačius baisiausius scenarijus: už minėto rato ribos kariai suranda tik daugybę žmonių kūnų – automobiliuose, parduotuvėse, ligoninėse, namuose ir tiesiog gatvėse. Ir jokios užuominos apie tai, kokia jėga taip staiga ir taip negailestingai sunaikino didžiąją dalį mūsų planetos gyvybės. 

Dienoms bėgant, pamažu aiškėja, kad košmaras dar nesibaigė. Naujausi duomenys leidžia manyti, kad toli gražu ne visi žmonės už šviesos rato ribų išmirė (tiesa, neaišku, ar juos dar galima vadinti žmonėmis). O kas baisiausia – panašu, kad šie tamsos padarai rengiasi lemiamai atakai prieš paskutinį žmonijos avanpostą, siekdami visiškai sunaikinti gyvybę Žemėje. 

Šiurpiame, įtempto siužeto apokaliptiniame trileryje „Avanpost 1“ nusifilmavo Aleksejus Čadovas, Piotras Fiodorovas, Konstantinas Lavronenka, Lukerija Iljašenko, Svetlana Ivanova ir kitos Rusijos kino žvaigždės. Filmo premjera Lietuvoje – lapkričio 22 dieną. 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

11 Žmonių nori pamatyti

Komentarai

Rašyti komentarą Avanpost (Avanpost)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.