Uždaryti
JUODOS KALĖDOS (Black Christmas)
GREITAI
JUODOS KALĖDOS (Black Christmas)
Premjera
13 Grd 2019
Pilnas aprašymas

JUODOS KALĖDOS (Black Christmas)

Siaubo Trileris Mistinis

Sulaukę žiemos atostogų, Hawthorne universiteto studentai nenustygsta vietoje, o atsakingoji Railė (akt. Imogen Poots) imasi organizuoti Kalėdinių vakarėlių seriją. Merginai į pagalbą skuba matematikų klubo narės – Marty (akt. Lily Donoghue), Kris (akt. Aleyse Shannon) ir Džesė (akt. Brittany O’Grady) – ketveriukė nusiteikusi viską atlikti tobulai! Deja, universiteto Kalėdų karštinę sujaukia po juoda kauke besislepiantis maniakas, vieną po kitos žudantis niekuo dėtas studentes.

Pilnas aprašymas

Augant aukų skaičiui, universitete ima kilti sumaištis – didėja merginų baimė ir nepasitikėjimas jas supančiais vyrais – kiekvienas jų gali būti paslaptinguoju žudiku. Ar ketveriukė gali pasitikėti Marty vaikinu Neitu (akt. Simon Mead), Railės simpatija Landonu (akt. Caleb Eberhardt) ir visų studentų mėgstamu profesoriumi Gelsonu (akt. Cary Elwes)? Kad ir kas būtų paslaptingasis žudikas, jam teks susidurti su realybe – šiuolaikinės merginos nenusiteikusios būti aukomis, tad, siekdamos demaskuoti maniaką, imsis visų priemonių! Deja, kelias į išsilaisvinimą pasirodo esąs kur kas sunkesniu negu buvo manyta – universiteto sienos slepia kraupias paslaptis, o žudikas, regis, merginas pažįsta geriau negu buvo tikėtasi…

Gruodžio 13-ą dieną, penktadienį startuosiantį siaubo filmą „Juodos Kalėdos“ pristato kultinių filmų „Pradink“ (angl. „Get Out!“) ir „Helovinas“ (angl. „Halloween“) kūrėjai, puikiai žinantys kas yra kūną kaustantis siaubas. Sophia Takal režisuotas filmas – nauja 1974-aisiais pasirodžiusio to paties pavadinimo siaubo filmo ir 2006-aisiais išleisto jo perdirbinio versija.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

5 Žmonių nori pamatyti

play
Komentarai

Rašyti komentarą JUODOS KALĖDOS (Black Christmas)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.