Uždaryti
NEPAPRASTAS ENZO GYVENIMAS (ART OF RACING IN THE RAIN)
GREITAI
NEPAPRASTAS ENZO GYVENIMAS (ART OF RACING IN THE RAIN)
Premjera
27 Rgs 2019
Pilnas aprašymas

NEPAPRASTAS ENZO GYVENIMAS (ART OF RACING IN THE RAIN)

Drama Komedija

Enzo (įgarsina akt. Kevin Costner) tiesiog dievina automobilių lenktynes: greitį, adrenaliną, kurtinantį variklių gaudesį ir svylančių padangų kvapą. Jis – šmaikštus, išmintingas, filosofiškai žiūri į gyvenimą ir labai norėtų pats tapti lenktynininku. Deja, tai neįmanoma, nes Enzo yra šuo.

Pilnas aprašymas

Būdamas dar visai mažas šunelis, jis susipažino su Deniu (akt. Milo Ventimiglia) – tikru lenktynininku, kuris ir pavadino jį Enzo („Ferrari“ įkūrėjo garbei) bei užkrėtė aistra lenktynėms. 

Nors ir negalėdamas išreikšti savo pastebėjimų žmonių kalba, Enzo visada suranda būdą mylimam šeimininkui parodyti, kad jį supranta ar paskatinti žengti svarbų žingsnį. Pavyzdžiui, padėdamas Deniui susipažinti su Eva (akt. Amanda Seyfried)... 

Ypatingai nuovokus ir įžvalgus šuo visais jam įmanomais būdais stengiasi Deniui perduoti pagrindinę savo šunišką gyvenimo išmintį: kad patirtis ir įgūdžiai, reikalingi lenktynių trasoje, lygiai taip pat sėkmingai gali būti panaudoti ir tikrame gyvenime. 

Šuns akimis pamatyta ir papasakota istorija nejučia privers kiekvieną žiūrovą susimąstyti apie savo paties baimes, pasirinkimus, prioritetus ir gyvenimo prasmę. 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

9 Žmonių nori pamatyti

Komentarai

Rašyti komentarą NEPAPRASTAS ENZO GYVENIMAS (ART OF RACING IN THE RAIN)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.