Balerina

Ballerina
Šeimai / Nuotykių / Animacija  /  89 min..
Prancūzija, Kanada / 2016

TAVO VERTINIMAS
8,23 / 44 balsai
 • V (skirta įvairaus amžiaus žiūrovams)
 • Įgarsinta lietuviškai
Premjeros data: 13.01.2017

Režisierius: Éric Warin, Eric Summer
Prodiuseris: Valérie d'Auteuil, Nicolas Duval Adassovsky
Scenaristas: Eric Summer, Carol Noble, Laurent Zeitoun

Filmas dubliuotas lietuviškai.

Turbūt nedaug atsirastų mergaičių, kurios vaikystėje bent trumpai nebūtų svajoję tapti balerinomis. Gracingi judesiai, puošnūs kostiumai ir ryškios scenos šviesos užburia daugybės jų širdeles. Šio filmuko pagrindinė herojė – ne išimtis. Nedideliame šiaurės vakarų Prancūzijos miestelyje gyvenanti vienuolikmetė Felisė svajoja tapti baleto šokėja. Nors gyvenimas mergaitės nelepina – Felisė yra našlaitė – ji nepraranda optimizmo ir karštai tiki, kad svajonė vieną dieną išsipildys.

Atsiradus progai išvykti į Paryžių, ji nedvejoja nė sekundės. Susiradusi Paryžiaus operos rūmus, Felisė susipažįsta su pastato tvarkytoja Odeta. Vieniša moteris, išgirdusi Felisės istoriją, pasiūlo mergaitei apsigyventi pas ją. Sutvarkiusi šį reikalą, Felisė imasi vykdyti planą patekti į prestižinės mokyklos šokių klasę. Naivios ir geraširdės provincijos mergaitės laukia didžiuliai išbandymai ir nusivylimas: išpaikinti didmiesčio vaikai, susireikšminę suaugusieji ir elementarių baleto pradmenų neturėjimas Felisę varo į neviltį. Nuotaiką praskaidrina netikėtai atrastas naujas draugas: jaunas išradėjas Viktoras, kuris tiki, kad Felisei tikrai pasiseks. Vėl atgavusi pasitikėjimą savo jėgomis, Felisė nusprendžia nepasiduoti, kad ir kaip sunku bebūtų. Pagaliau patekusi į baleto trupę, mergaitė atiduoda visas jėgas, kad pasiektų savo svajonę. 

 


Pasidalink gerumu – pirdamas kino bilietą sau, nupirk ir gerumo bilietą

Aplinkui aidint švenčių šurmuliui kino centras Multikino kviečia dalintis gerumu - pirkdamas bilietą į bet kurį kino filmą gali nupirkti ir specialų gerumo bilietą į dubliuotą animacinį filmuką BALERINA. Visi surinkti gerumo bilietai keliaus į Vilniaus miesto vaikų dienos centrus, o šiuos centrus lankantys mažieji tavo dėka galės pamatyti filmuką BALERINA kino centre Multikino jau nuo sausio 13 dienos.

Gerumo bilieto kaina 3 EUR, jį nupirkti galima kino teatro kasose.

 

 

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

 • CatsForever. 2017-03-19 15:33:13

  Agne, filmas jau yra įkeltas į internetą. Jį pasižiūrėti gali įvedusi į Google " Balerina atsisiųsti "

 • Agne 2017-02-28 18:16:32

  IKELKIT BALERINA I INTERNETA, NORIU PAZIURET!!!

 • MNBV 2017-02-03 18:03:27

  KODELNE I KELET BALERINOS I INTERNETA

 • Niekas 2017-01-15 14:21:21

  Kada kinas pasibaigs?

 • Nesvarbu 2017-01-02 15:14:36

  O kelintą valandą vyks?