Kalifornijos svajos

La La Land
Muzikinis / Komiška drama  /  126 min..
JAV / 2016

TAVO VERTINIMAS
8,19 / 42 balsai
  • N-13. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Premjeros data: 09.12.2016

Režisierius: Damien Chazelle

Vaidina: Ryan Gosling, Emma Stone, J. K. Simmons, Finn Wittrock, Tom Everett Scott, Rosemarie DeWitt, Meagen Fay

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Mija (aktorė Emma Stone) dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore. Tačiau dabartiniame tų pačių tikslų siekiančių žmonių perpildytame Los Andžele tai nėra taip paprasta. Kol kas Mija pasiekė tik tiek, kad aptarnauja žvaigždes vienos kino studijos kavinėje. Su panašiomis problemomis susiduria ir jaunas džiazo pianistas Sebastijanas (akt. Ryan‘as Gosling‘as). Vaikinas svajoja atidaryti savo muzikos klubą, tačiau tam reikia didelių pinigų, tad muzikantas vakarais uždarbiauja kitiems priklausančiuose baruose.

Romantiški ir senaisiais idealais besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje. Drovumo kaustomi Mija ir Sebastijanas, nors ir atpažįsta vienas kitame giminingą sielą, ne iš karto pasiduoda širdyje užgimstantiems jausmams. Tačiau jų naivumas ir nesuvaidintas nuoširdumas pagaliau pastūmėja juos vienas kitam į glėbį. Ar kartu jie sugebės atsilaikyti prieš materialaus pasaulio pagundas, ar žiauri realybė juos vis tik nugalės? 

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • Panda 2017-02-07 09:04:44

    Tikrai dėmesio vertas filmas. Žinoma - labiau tiems, kurie myli muziką, vaizdus ir gyvenimą iš esmės. Tiesiog gražus filmas apie dviejų meniškos sielos žmonių svajones, pastangas jų siekiant. Vaidyba man asmeniškai nepriekaištinga, garso takelis - juo labiau. Ir dar smagu, jog labai realistiška ir gyvenimiška pabaiga. Rekomenduoju!

  • mega hot news 2017-01-11 09:01:29

    BEST HITS 2017 https://youtu.be/xS5p1cyTt2E