Liūtas

Lion
Drama  /  118 min..
JAV, Australija, Didžioji Britanija / 2017

TAVO VERTINIMAS
9,23 / 13 balsai
  • N-13. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Premjeros data: 03.03.2017

Režisierius: Garth Davis

Vaidina: Dev Patel, Rooney Mara, David Wenham, Nicole Kidman, Abhishek Bharate, Divian Ladwa

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subititrais.

Šešiems „Oskarams“ nominuota drama „Liūtas“ – pagal tikrą istoriją sukurtas sukrečiantis, unikalus ir neįtikėtinas pasakojimas apie žmogų, kuris ieškojo savo namų. 

Penkiametis indų berniukas Saroo žaisdamas traukinyje čia užmigo... Atsibudęs jis suprato, kad jį miegantį traukinys nuklaidino tūkstančius kilometrų tolyn į Indijos gilumą... Negrįžtamai toli nuo namų ir šeimos.

Visiškai vienas atsidūręs milžiniškame Kalkutos mieste mažylis bus priverstas išgyventi... Alkanas ir vienišas jis galiausiai bus išgelbėtas poros iš Australijos: šie žmonės Saroo įsivaikina ir išsiveža namo. Į Australiją. Tolyn nuo jo gimtųjų namų...

Mylintis įtėviai Saroo dovanojo gražią vaikystę, tačiau pirmųjų namų ilgesys niekad neapleido berniuko širdies. Prabėgus 25 metams po nelemto paklydimo traukinyje, užaugęs Saroo pasiryžta rasti prieš daugybę metų prarastą šeimą. 

Neturėdamas nieko daugiau, tik blankius vaikystės prisiminimus ir padedamas „Google Earth“ jis ryžtasi keliauti po visas Indijos traukinių stotis tol, kol atsidurs toje, kurioje kadaise paklydo... Tik ar jo kas nors dar laukia?

Pagal tikrą istoriją sukurtame filme vaidina „Lūšnynų milijonieriaus“ žvaigždė Devas Patelis, „Oskaro“ laureatė Nicole Kidman, dviejų „Oskarų“ nominantė Rooney Mara ir kiti.

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • Lapė 2017-03-29 12:45:37

    Filmas tiesiog nuostabus! Mažytis Indijos kaimas, pribloškiantis vargas - o koks stiprus ryšys tarp žmonių... Nieko keisto, kad iš ten kilęs žmogus, užaugęs kitoj šeimoj (beje, kaip reta puikioj), po daugelio metų ieško savo tikros motinos, brolio, sesers. Filme tiek daug žmogiško gerumo, pasiaukojimo, tikrų emocijų.

  • Panda 2017-03-09 11:03:01

    Absoliučiai dėmesio vertas filmas! Tiesiog neįtikėtina istorija, kaip visgi kartais mus nustebina gyvenimas :) filmas apie gyvenimą, vieno žmogaus istoriją. Bet esmė tame, kad ta istorija - pribloškianti ir neeilinė :)