Loganas. Ernis

Logan
Veiksmo / Mokslinė fantastika  /  137 min..
JAV / 2016

TAVO VERTINIMAS
9,00 / 32 balsai
  • Žiūrovams nuo 16 metų
Premjeros data: 03.03.2017

Režisierius: James Mangold

Vaidina: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Richard E. Grant, Stephen Merchant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Tai – jau dešimtasis „Iksmenų“ serijos filmas ir trečioji bei paskutinė „Ernio“ trilogijos dalis, kurioje pasaulis bus visiškai nebe toks, o pagrindinis herojus – pasenęs, nusilpęs ir neryžtingas.

Paskutiniosios trilogijos dalies veiksmas žiūrovus nukelia į ateitį. Sunaikinus mutantus ir jų pasaulį čia liko tik Loganas ir Profesorius X. Loganas jau susenęs ir beprarandantis savo ypatingas galias: kūnas nebepajėgia pats išgydyti patirtų žaizdų, todėl jo oda išvagota senų randų. Profesorius X irgi nebe toks, kaip anksčiau – jį įveikė Alzhaimerio liga, todėl jis beveik nieko nebepamena.

Nusilpę ir pavargę herojai vis dėlto bus priversti stoti į dar vieną kovą prieš blogį ir išgelbėti jauną mergaitę Laurą, kuri yra labai panaši į Loganą. Galbūt mutantų pasaulis dar turi vilčių atgimti?

„Iksmenų“ gerbėjai gali būti ramūs – į filmo režisieriaus kėdę sėdo patyręs šių filmų meistras – Jamesas Mangoldas, prieš tai režisavęs „Ernį“. Pagrindinis vaidmuo vėl buvo patikėtas Hughui Jackmanui, filme taip pat vaidina Patrickas Stewartas, Richardas E. Grantas, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez ir kiti.

 

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • imdb 2017-04-08 15:44:57

    Rodysit dar filma?

  • highend 2017-03-04 13:27:57

    Visai kitoks filmas nei buvo ši serija iki šiol:) Gaila paskutinė su Hugh Jackmanu bei Patricku Stewartu, tačiau graži proga atsisveikint..:)