Mamos norų sąrašas

Mum's List
Drama  /  101 min..
Didžioji Britanija / 2016

TAVO VERTINIMAS
0,00 / balsai
  • N-13. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Premjeros data: 26.05.2017

Režisierius: Niall Johnson
 

Vaidina: Rafe Spall, Emilia Fox, Elaine Cassidy, William Stagg, Matthew Stagg, Richard Cordery, Susan Jameson, Ross McCormack

 

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Keitei Greene pasaulyje nebuvo svarbesnių žmonių už du mažus sūnelius ir mylimą vyrą Singe. Kartu jie dalijosi nuostabu gyvenimu, tačiau viena diena šeimos idilę apvertė aukštyn kojomis: Keitei diagnozuojama nepagydoma krūties vėžio stadija.

Skaičiuodama paskutines gyvenimo dienas, Keitė sudaro „mamos norų sąrašą“ – patarimų rinkinį mylimam vyrui, padėsiantį jam vienam auginti judviejų sūnus. Šiame sąraše moteris dalinasi savo prisiminimais ir mintimis apie gyvenimą, kokio ji linki sūnums. 

„Ieškokite keturlapio dobilo“, „Nusivesk vaikus į mylimiausią mamytės paplūdimį“ – paprasti mirštančios moters patarimai, gedintiems berniukams taps didžiausia gyvenimo dovana.

Jaudinanti britų drama „Mamos norų sąrašas“ tai pagal tikrą istoriją sukurtas pasakojimas apie mirštančią moterį ir paskutines jos pamokas vyrui bei sūnums, kurie netrukus bus priversti gyventi be jos. Tai pasakojimas apie viltį, stiprybę ir begalinę meilę.

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • Komentarų kol kas nėra.