Patriotų diena

Patriots Day
Drama / Istorinis / Trileris  /  130 min..
JAV / 2016

TAVO VERTINIMAS
9,20 / 10 balsai
  • N-13. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Premjeros data: 06.01.2017

Režisierius: Peter Berg
Prodiuseris: Mark Wahlberg, Scott Stuber, Paul Tamasy, Eric Johnson, Stephen Stapinski, Michael Radutzky, Hutch Parker, Nicholas David Nesbitt, Stephen Levinson, Louis G. Friedman, Joseph Conti, Dylan Clark, Dorothy Aufiero
Scenaristas: Peter Berg, Matt Cook, Paul Tamasy, Eric Johnson, Casey Sherman, Dave Wedge

Vaidina: Kevin Bacon, Mark Wahlberg, Michelle Monaghan, J.K. Simmons

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Po filmų „Išlikęs gyvas“ ir „Liepsnojantis horizontas“, režisierius Peter‘is Berg‘as ir aktorius Mark‘as Wahlberg‘as vėl suvienija jėgas naujame trileryje pagal tikrą istoriją. 2013 m. balandžio 15 dieną, netoliese Bostono maratono finišo linijos buvo susprogdintos dvi savadarbės bombos. Trys žmonės žuvo, dar 264 buvo sužeisti. Netrukus po to Bostone buvo organizuota didžiausia miesto istorijoje žmonių medžioklė.

Iš vietinės policijos tyrimą perėmęs FTB netrukus nustatė, kad dėl sprogimų kalti du įtariamieji. Filme įtampos kupina istorija pasakojama iš kelių asmenų perspektyvos: M. Wahlberg‘o vaidinamo Bostono policijos seržanto Tomio Saunderso, jo vadovo, policijos komisaro Edvardo Deiviso (akt. John‘as Goodman‘as), Tomio žmonos, medicinos sesers Kerolės (akt. Michelle Monaghan), FTB agento Ričardo DesLaurierso (akt. Kevin‘as Bacon‘as) ir seržanto Džefrio Pugliese (J.K. Simmons‘as). Policija ir FTB, padedama vietinių gyventojų, suvienija jėgas ir stoja į kovą su laiku, kad sugautų nusikaltėlius, jau planuojančius kitą išpuolį. 

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • Komentarų kol kas nėra.