Prarastasis miestas Z

Lost City of Z
Drama / Istorinis / Nuotykių  /  141 min..
JAV / 2017

TAVO VERTINIMAS
5,71 / 21 balsai
  • N-13. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Premjeros data: 21.04.2017

Režisierius: James Gray
Scenaristas: James Gray, David Grann

Vaidina: Robert Pattinson, Charlie Hunnam, Sienna Miller, Tom Holland

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Nuotykių filmas pasakoja tikrą XX a. pradžios britų generolo-leitenanto, kartografo, keliautojo ir tyrinėtojo Persio Foseto istoriją. Fosetas (jį vaidina aktorius Charlie‘is Hunnam‘as) buvo įsitikinęs, kad neaprėpiamos Amazonės platybės slepia ne vieną paslaptį. O didžiausia jų – paslaptinga, pažengusios žmonijos dar neatrasta civilizacija, galinti užpildyti žmonių rasės kilmės spragas. Klausydamas tiek mokslininkų, tiek visuomenės prieštaravimų, juoko ir netgi patyčių, Fosetas nenuleido rankų ir kas keleri metai vėl ir vėl sugrįždavo į Amazonės džiungles ieškoti paslaptingojo miesto Z, legendose žinomo Eldorado vardu.

Tyrinėtojo aistra užvaldė jo paties širdį, kai namuose liekanti jo žmona (akt. Sienna Miller) nesiskųsdama rūpinosi namais ir vaikais, tačiau net ir jai vieną dieną trūko kantrybė. Visgi Fosetas nebegalėjo sustoti. Dar daugiau – savo aistra jis užkrėtė ir vyriausią savo sūnų. Kartu su sūnumi Fosetas iškeliavo ir į paskutinę, lemtingą savo ekspediciją. Persis Fosetas kartu su sūnumi paslaptingai dingo 1925 m. gegužės 29 dieną Brazilijos Mato Groso valstijoje.

Didingos ir už bet kokias kliūtis didesnės atradimų bei ieškojimų aistros istorija – kvapą gniaužiančiame nuotykių filme „Prarastasis miestas Z“. Lietuvoje jis pradedamas rodyti balandžio 21 dieną. 

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • G&G 2017-04-25 00:46:01

    Geras TIK filmo traileris. Po filmo jauciausi, kad filmo rezisierius man yra skolingas tas 141min. Filmas nenuoseklus, neitikinantis, lekstokas.