Sniego karalienė 3

Snow Queen 3
Nuotykių / Animacija  /  89 min..
Rusija / 2016

TAVO VERTINIMAS
7,18 / 11 balsai
  • V (skirta įvairaus amžiaus žiūrovams)
  • Įgarsinta lietuviškai
Premjeros data: 30.12.2016

Režisierius: Aleksei Tsitsylin
Prodiuseris: Yuriy Moskvin, Vladimir Nikolayev, Feng Yi
Scenaristas: Vladimir Nikolayev, Alexei Zamyslov, Aleksei Tsitsylin, Andrei Korenkov

Filmas dubliuotas lietuviškai.

Dviejose pirmose „Sniego karalienės“ dalyse Gerda, padedama ištikimų draugų – augintinio šeško, trolio Ormo ir išvaduoto brolio Kajaus – patyrė daugybę nuotykių ir sugebėjo nugalėti piktuosius Sniego Karalienę ir Karalių. Trolis iškeliavo į savo gimtinę, o Gerda su Kajumi ėmė ieškoti savo tėvelių, kuriuos įkalinęs laiko paslaptingas ir nuožmus Šiaurės Vėjas.

Praėjus dviem metams intensyvių, tačiau bevaisių paieškų, Gerdai į rankas patenka senovinis trolių lobis: paslaptingas Ledo ir Ugnies akmuo, galintis pildyti savo šeimininko norus. Mergina nedvejodama išsako norą surasti savo tėvus. Tačiau dėl kažin kokių priežasčių akmens magija suveikia ne taip, kaip turėtų ir sukelia katastrofiškus pakitimus visame aplinkiniame pasaulyje: stebuklingajai pasakų karalystei ima grėsti pražūtis.

Spaudžiami laiko, seni bičiuliai vėl susiburia draugėn ir iškeliauja į tolimą kraštą, siekdami išsiaiškinti galingojo akmens paslaptį, išgelbėti žmonių, trolių ir kitų gyventojų karalystę bei pabandyti surasti Gerdos ir Kajaus tėvus.

Trečioji lietuviškai įgarsinta „Ledo karalienės“ dalis Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti Gruodžio 30 dieną. 

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • Komentarų kol kas nėra.