Šuns tikslas

Dog's Purpose
Drama / Šeimai / Komedija  /  100 min..
JAV / 2017

TAVO VERTINIMAS
8,48 / 42 balsai
  • V (skirta įvairaus amžiaus žiūrovams)
  • Įgarsinta lietuviškai
Premjeros data: 24.02.2017

Režisierius: Lasse Hallström
Prodiuseris: Gavin Polone, Alan C. Blomquist, Mark Sourian, Darren Reagan
Scenaristas: Cathryn Michon, W. Bruce Cameron

Vaidina: Dennis Quaid, Britt Robertson, Josh Gad, Peggy Lipton, Juliet Rylance, K.J. Apa

Filmas dubliuotas lietuviškai.

Tai – pasakojimas apie šunelį Beilį. Nepaprastas pasakojimas. Bet apie viską iš pradžių.

Beilis nuo pat pirmosios dienos labai susidraugavo su berniuku Itanu. Jei kartu žaidė, džiaugėsi, liūdėjo, kartu augo. Ir labai vienas kitą mylėjo bei padėdavo vienas kitam. Itanui nedrįstant prieiti prie jam patikusios Hanos, būtent Beilis žengė pirmąjį žingsnį – būtent šunelio dėka Itanas pažino pirmąją meilę. Tačiau kaip žinia, šuneliai gyvena trumpiau nei žmonės. Itanas tebebuvo jaunuolis, kai Beilis paseno ir numirė. Tačiau tuo ši istorija nesibaigia.

Po trumpo nebūties laikotarpio Beilis staiga suprato, kad vėl yra gyvas – vėl yra mažas šunelis. Tačiau nebe Beilis. Ir netgi ne šunelis, o kalytė! Atsipeikėjęs po pirmojo šoko, jis prisitaikė prie naujojo gyvenimo ir nugyveno jį taip pat linksmai, prasmingai ir padėdamas žmonėms, kaip ir pirmąjį kartą. Po to Beilis atgimė dar kartą. Ir dar kartą. Ir dar – vis kitoje šeimoje, vis kitu pavidalu.

Kol galų gale, po daugybės metų likimas Beilį vėl atvedė ten, kur viskas prasidėjo – į dabar jau suaugusio to paties Itano namus. Ar šuo ir berniukas atpažins vienas kitą po daugybės metų? Ar padėti vienam vieninteliam, konkrečiam žmogui ir yra didysis šuns tikslas?

Nuostabiai šilta, lietuviškai įgarsinta istorija visai šeimai „Šuns tikslas“ Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti nuo vasario 24 dienos. 

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • evelina 2017-04-11 19:52:44

    turėtu būti įdomus filmas !!!❤️❤️❤️

  • 145 2017-03-15 13:32:49

    geras filmas.