Svetimas: Convenant

Alien: Covenant
Nuotykių / Fantastinis
JAV, Didžioji Britanija / 2017

TAVO VERTINIMAS
8,00 / 19 balsai
  • N-13. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Premjeros data: 12.05.2017

Režisierius: Ridley Scott

Vaidina: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demian Bichir, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollet, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England, Benjamin Rigby, Noomi Rapace, James Franco

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Laivo „Covenant“ įgula toli toli nuo žemės randa planetą, kuri iš pirmo žvilgsnio primena kone rojų, tačiau iš tiesų tai yra tamsus ir pavojingas pasaulis. Susidūrę su jo grėsmėmis kosmoso keliautojai bus priversti rasti kelią iš pragaru tapusios vietos.

1979-aisiais R. Scottas pasauliui pristatė filmą „Svetimas“, pasakojantį apie paslaptingą planetą, kuri keliaujančius astronautus pasitinka svetingai, tačiau netrukus juos vieną po kito pražudo.

Naujasis šio režisieriaus įtempto siužeto filmas „Svetimas. Covenant“ nėra tiesioginis pirmojo „Svetimo“ tęsinys, tačiau prisimins kadaise „Svetimame“ jau matytus šiurpą keliančius kosmoso vietinius. 

Filmų „Marsietis“, „Egzodas. Dievai ir karaliai“, „Patarėjas“, „Prometėjas“, „Gladiatorius“ ir daugelio kitų autorius režisierius Ridley Scottas, šįkart pristatys istoriją apie kosmoso platybes ir nepažintus pasaulius. Filme vaidina daugybė žymiausių Holivudo veidų: aktoriai Michaelis Fassbenderis, Roomi Rapace, Jamesas Franco, Katherine Waterston, Billy Crudupas ir kiti. 

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • maciau ir nerekomenduoju 2017-05-26 21:29:56

    Kas per gaidys komenta rase? filmas ne koks, tik laiko gaisimas

  • Maciau 2017-05-23 16:14:20

    Labai geras! Rekomenduoju :)