Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas 3D

Valerian and the City of Thousand Planets
Nuotykių / Veiksmo / Mokslinis  /  140 min..
Prancūzija / 2017

TAVO VERTINIMAS
6,75 / 16 balsai
  • N-13. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Premjeros data: 28.07.2017

Režisierius: Luc Besson
Prodiuseris: Luc Besson, Camille Courau, Virginie Besson-Silla
Scenaristas: Luc Besson, Jean-Claude Mézières, Pierre Christin

Vaidina: Ethan Hawke, Clive Owen, John Goodman, Rihanna, Cara Delevingne, Dane DeHaan

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

 

Kultinio „Penktojo elemento“ režisierius Luc‘as Besson‘as grįžta su visai nauja, dar didingesne, dar įspūdingesne ir dar labiau gniaužiančia kvapą fantastine juosta.

XXVIII-ojo amžiaus Žemė. Valerianas ir Lorelina (aktoriai Dane‘as DeHaan‘as ir Cara Delevingne) yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai, prižiūrintys tvarką žmonių gyvenamose teritorijose. Gavę naują užduotį, porininkai išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega-miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Nuvykę į vietą, jie netrukus išsiaiškina, kad šį nuostabų miestą, kelis amžius garsėjantį kaip taikos oazė ir skirtą visų Visatos rasių bendravimui skatinti, grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • Super 2017-08-14 13:01:21

    Įspūdingas ir gražus filmas. Dešimt balų :)

  • Bug 2017-07-31 16:36:08

    Liudna... negalvojau, kad Liuco Besono filmas gali taip nuvilti. Jei jums norisi 2h be emociju ziureti i ekrana bandant valios pastangomis neuzmigti - filmas jums. Jieskantys pramogos ar bent kazkokios minties ar scenarijaus - rinkites kitus filmus.

  • Mačiau 2017-07-28 21:48:10

    Pats blogiausias metų filmas. Nuobodybė baisi. Net netoli nebūkit, migdo kaip mamos lopšinė. Aktoriai kažkokie paaugliai, siužetas ištemptas.