Atskleistos naujos Galaktikos sergėtojų paslaptys

Kino naujienos

Kai režisierius ir scenarijaus autorius James Gunn ryžosi sukurti kino studijos Marvel pirmąjį „Galaktikos sergėtojų“ filmą, jis leidosi keliauti į unikalų ir originalų pasaulį, o kartu ir į nežinomą kino industrijos teritoriją. Tačiau stulbinanti pirmojo filmo sėkmė visiems įrodė, jog keistoji sergėtojų komanda kinuose liks ilgam.

Naujoji „Galaktikos sergėtojai. II dalis“ gimė dar prieš pasirodant pirmajam filmui. Režisierius tikina, kad filmuojant pirmąją dalį, buvo sukurtas pagrindas ne tik antrajai, bet ir trečiai daliai, arba net visiškai atskiram Grūto filmui.

Antrojoje dalyje dėmesys atkreipiamas į pagrindinio veikėjo – lakūno Piterio – ryšį su tėvu. Pirmoji filmo dalis buvo paremta Piterio (akt. Chris Pratt) santykiais su mama. Antroje dalyje išvysime Piterio tėvą Ego (aktorius Kurt Russell), bei jau pirmoje dalyje sutiktą ateivį Yondu (akt. Michael Rooker), kuris Piteriui buvo tarsi patėvis. Piteriui teks susitaikyti su realybe, bei pažinti savo tėvą, kuris labai skiriasi nuo jo paties.

Kitas personažas, kuris tyrinės savo santykius su sese, yra žaliaodė Gamora. Aktorės Zoe Saldana įkūnijama ryžtinga kovotoja nors ir myli šią kvailių kompaniją – Galaktikos sergėtojus, tačiau draugai labai apsunkina merginos gyvenimą. Nepadės ir draugiškasis Grūtas, kuris filme pasirodys kaip mažas medelis. Kartu su geriausiu savo draugu – kalbančiu meškėnu Roketu, mažylis įrodys, jog gali būti pilnavertis grupės narys.

Muzika vaidins svarbų vaidmenį pasakojant „Galaktikos sergėtojai“ filmo istoriją. Pirmoje dalyje Piterio mama sukūrė pirmąją kasetę jaunam berniukui, o antrąją kasetę – suaugusiam vyrui, tad daugeliu atžvilgių tai atsispindės filmo garso takelyje. Išgirsime mažiau Pop muzikos, tačiau kaip ir pirmoje filmo dalyje – kiekviena daina bus pritaikyta specifinei scenai.

Pilna neregėtų ateivių ir naujų pasaulių, „Galaktikos sergėtojai. II dalis“, sugrįžta į kino teatrus balandžio 28 d.
 

Filmo anonsas:
 

 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

  • Komentarų kol kas nėra.