OMNI ID kino trečiadieniai

2 už 1 kainą

Kiekvieną trečiadienį kino centre MULTIKINO su OMNI ID kortele du bilietus galite įsigyti už vieno bilieto kainą!

Akcijos sąlygos:

- Pasiūlymas galioja atisžvelgiant į tuo metu esančią saugusiojo bilieto kainą. Akcijos pasiūlymas negalioja kitų kategorijų bilietams.
- Papildoma sąlyga: Pasiūlymas galioja ne visiems filmams. (daugiau informacijos apie galiojančius filmus skiltyje AKCIJOS).
- Akcija negalioja specialiems kino teatro MULTIKINO renginiams, pvz. išankstinėms premjeroms, koncertams, operų transliacijoms ir kitiems ne repertuariniams renginiams, kurie vyskta trečiadieniais, o taip pat jei trečiadienis yra ne darbo ar šventinė diena.

Kaip pirkti bilietą internetu:

1. Renkantis bilieto tipą pažymėkite, kad perkate E-OMNI ID 2 UŽ 1 KAINĄ* ir pasirinkite 1 bilietų komplektą. Jei perkate 4, 6 bilietus ar daugiau pasirinkite atitinkamą komplektų skaičių (1 komplektas = 2 bilietai). Su viena OMNI ID kortele nuolaida yra taikoma vienam bilietų komplektui, norint įsigyti daugiau bilietų, reikia turėti atitinkamą skaičių kortelių. Kortelę reikės parodyti prie įėjimo kartu su bilietais.

2. Išsirinkite vietas (žalios yra jums parinktos automatiškai, tad spustelėkite ant norimos pilkos vietos).

3. Toliau bilietų pirkimas vyksta įprastai. Nepamirškite užpildyti prašomą informaciją visuose laukuose.

4. Bilietus gausite el. paštu ar į Jūsų telefoną nurodytu numeriu. Jei telefonas išmanus, galite bilietų neatsispausdinti, pakaks parodyti brūkšninį kodą esantį Jūsų ekrane, tam gali reikėti prisijungti prie interneto. 

Pridėti komentarą:

Komentarai:

 • tomas 2016-08-09 17:47:15

  Salygos tai gaidiskai parasytos.

 • Andy 2016-03-23 13:07:18

  Tai sndn galima paziuret filma " snipas per klaida" 2 uz vieno kaina ?

 • Oksana 2016-02-03 15:14:31

  juokinga!!! skiltyje AKCIJOS : "Pasiūlymas gali galioti ne visiems filmams. Plačiau apie akciją >>", paspaudi o ten : "Papildoma sąlyga: Pasiūlymas galioja ne visiems filmams. (daugiau informacijos apie galiojančius filmus skiltyje AKCIJOS)."

 • Aurelija 2014-01-21 12:16:50

  Čia rašote "Pasiūlymas galioja tik Multikino kasose.", o facebook'e - "Bilietus galite pirkti jau šiandien internetu, jei esate Swedbank klientas. Pirkdami internetu pažymėkite kad perkate E-OMNI ID 2 UŽ 1 KAINĄ*"...

 • Robertas 2014-01-19 16:56:04

  Mega cool :)