Straipsnių autoriai - Multikino

Buvau Kine - www.buvaukine.lt

BuvauKine komandą sudaro keturi visiškai skirtingų specialybių, charakterių bei pažiūrų žmonės. Žurnalistas, sunkiaja artilerija besidomintis, muzikantas bei informacinių technologijų asas suvienijo jėgas dėl vieno bendro tikslo – žinios nešimo apie kino naujienas plačiajai auditorijai. Mes manome, kad originaliausios idėjos gimsta tuomet, kai komandos rate visi nariai yra visiškai skirtingi – ir tas šiuo metu puikiai pasiteisina. Mūsų domėjimosi kinu spektras itin platus – pradedant ankstyvąja klasika ar nekomerciniais festivalių filmais, baigiant šiuolaikiniu popsu. Taip pat neapleidžiam ir serialų ar lietuviško kino kategorijos. Projektas „BuvauKine“ startavo 2012 metų sausio 6d. ir šiuo metu drąsiai teigiame – mes atėjome tam, kad leistumėme susidaryti savo nuomonę apie kino įvykius, kad Jūs turėtumėte vieną erdvę, kur galėtumėte betkuriuo paros metu įsijungti portalą ir susižinoti visas aktualiausias naujienas.
Skaityti straipsnius

Du Kine - www.dukine.lt

Theatrical Film Distribution UAB - Svarbiausia - gyventi kaip kine!
Skaityti straipsnius

Garsų pasaulio įrašai - www.gpi.lt

Pagrindinės GPĮ veiklos kryptys yra kino ir video filmų platinimas Baltijos valstybėse bei profesionalios vaizdo ir garso studijos paslaugų teikimas (filmų subtitravimas, video filmų garsinimas, kino filmų dubliažas, DCP studijos paslaugos ir kita). Pristatydama kino filmus žiūrovams kompanija visada siekia atrasti potencialią auditoriją, pasitelkia kūrybinį mąstymą ir įvertina besikeičiančios kino rinkos lūkesčius.
Skaityti straipsnius

VLG film

VLG Filmai - oficialus gerų filmų platintojas Lietuvoje!
Skaityti straipsnius

ACME Film

ACME Film yra viena didžiausių kino filmų platintojų Baltijos šalyse. Veiklos sritys - kino, video ir televizijos filmų platinimas.
Skaityti straipsnius

NCG Distribution

NCG Distribution - oficialus Paramount Pictures ir Universal Pictures filmų platintojas Lietuvoje.
Skaityti straipsnius