D.U.K.

Raskite atsakymus į Jums kylančius klausimus

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Neradote to, ko ieškojote? Susisiekite su mumis
Close
2 bilietai už 1 kainą su OMNI ID kortele parduodami tik trečiadienį ar galima nusipirkti ir iš anskto? Facebook? Ozo Super? Daily Card?

Bilietus su nuolaidų kortelėmis Ozo Super, OMNI ID, EŽIO VIZA ir Daily Card galima nusipirkti ir iš anksto, nebūtinai akcijos dieną. Pirkti galima jau tada, kai paskelbiamas tos dienos repertuaras. Jei perkant internetu nerandate bilieto tipo su specialia akcijos kaina, vadinasi kol kas numatoma, kad šiam filmui tą savaitę akcijos negalios. 

Su Facebook dienos slaptažodžiu nuolaida galima gauti tik tą dieną, kai paskelbiamas slaptažodis. Slaptažodį panaudoti perkant bilietus internetu galimybės nėra.

Close
Ar bilietų pirkimas internetu yra saugus?

Visa informacija, tarp kliento ir serverio, kuriame yra tinklapis, siunčiama koduotu SSL sertifikatu, kuris užtikrina saugų duomenų perdavimą.

Close
Ar bilietus su trečiadienio nuolaida 2 bilietai už 1 kaina su Omni ID arba Ežio VIZA galima įsigyti internetu?

Taip, renkantis bilieto tipą pažymėkite, kad perkate E-OMNI ID 2 UŽ 1 KAINĄ* ir pasirinkite 1 bilietų komplektą. Jei perkate 4, 6 bilietus ar daugiau pasirinkite atitinkamą komplektų skaičių (1 komplektas = 2 bilietai). Su viena OMNI ID kortele nuolaida yra taikoma vienam bilietų komplektui, norint įsigyti daugiau bilietų, reikia turėti atitinkamą skaičių kortelių. Kortelę reikės parodyti prie įėjimo kartu su bilietais.

Close
Ar dirbant Multikino kino teatre reikia turėti sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą?

Taip, dirbant Multikino kino teatre yra būtina turėti sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą.


Close
Planuoju žiūrėti vėlyvą seansą, kuris baigsis, kai prekybos centras Ozas jau nebedirbs. Ar galėsiu po seanso išvažiuoti iš parkingo?

Taip. Prekybos centro Ozas parkingo darbo laikas yra I-VII 8:00-23:30, o išvažiuoti iš parkingo galima iki 1:30 val. (arba kol baigiasi paskutinis Multikino kino seansas).

Close
Turiu dovanų čekį 2D formato filmui, ar galiu primokėti ir išsikeisti į 3D formato filmo bilietą?

2D formato filmui skirtus dovanų čekius, kuriuos platina Gera dovana, Laisvalaikio dovanos  ar Dovanų manija, galima iškeisti ir į 3D formato filmo bilietą. Už kiekvieną bilietą taikoma 1 € priemoka.
Multikino kino kuponai skirti 2D formato filmams negali būti iškeisti į 3D formato filmo bilietus. 

Close
Ar galima bilietus rezervuoti internetu? Kiek tai kainuoja?

Internetu bilietus galima tik nusipirkti, bilietų rezervacija atliekama telefonais 8 620 51558, 8 5 2195376 arba 8 5 2195883. Rezervacija yra nemokama, bilietus būtina atsiimti ne vėliau kaip valanda iki seanso pradžios, vėliau visos rezervacijos automatiškai išsitrina.

Close
Ar galima internetu nusipirkti bilietus su studento/senjoro nuolaida?

Bilietus su studento/senjoro nuolaida galima įsigyti tik kino teatro bilietų kasose pateikus galiojantį pažymėjimą.

Close
Ar galima rezervuoti bilietus pasinaudojant specialiomis Facebook, Ozo Super, OMNI ID, EŽIO VIZA ar Daily card nuolaidomis?

Taip, galima, rezervacijos atliekamos telefono numeriais 8 620 51558, 8 5 2195376, 8 5 2195883 ar el. paštu vilniusozas@multikino.lt. Rezervacijas reikia atsiimti ne vėliau nei valanda iki seanso pradžios.

Close
Ar galiu 15 metų vaiką vestis į filmą pažymėtą N16 amžiaus cenzu?

N16 yra griežtas amžiaus cenzas, filmai yra skirti tik žiūrovams nuo 16 metų. Plačiau apie amžiaus cenzus galite paskaityti čia >>

Close
Ar galiu 9 metų vaiką vestis į filmą pažymėtą N13 amžiaus cenzu?

N13 amžiaus cenzu pažymėtas filmas yra skirtas žiūrovams nuo 13 metų, tačiau su pilnamečio palyda filmą gali žiūrėti ir vaikai nuo 7 metų. Plačiau apie amžiaus cenzus galite paskaityti čia >>

Close
Ar gausiu darbinę aprangą?

Taip, kiekvienas darbuotojas gauna įmonės marškinėlius ir kitą reikiamą atributiką reikalingą darbui vykdyti.

Close
Ar įmonė rengia mokymus ir ar jie įskaičiuoti į darbo valandas? Ar už mokymus reikia mokėti?

Visi mokymai yra vykdomi darbo metu. Mokymai papildomai nekainuoja.

Close
Ar kino teatras dirba šventinėmis dienomis?

Taip, kino teatras dirba šventinėmis dienomis.

Close
Turiu kvietimą (kuponą), kuris galioja iki 06.30, ar galiu jį dar panaudoti 06.30?

Ant kvietimo (kupono) galiojimo data yra rašoma imtinai, t.y. jeigu kvietimas (kuponas) galioja iki 06.30, tai reiškia, kad 06.30 yra paskutinė diena, kada kvietimą (kuponą) galima išsikeisti į bilietus kasose.

Close
Turiu kvietimą (Kraujo centro kino kuponą), ar jis galioja premjeroms ir 3D formato filmams?

Taip, kvietimai (Kraujo centro kino kuponai) galioja visiems repertuare esantiems filmams (jeigu ant kvietimo nenurodyta kitaip), taip pat ir  3D formatu. Kvietimai (Kraujo centro kino kuponai) gali negalioti Kino maratonams, ar kitiems specialiems Kino teatre vykstantiems renginiams.

Close
Ar man pavyks derinti darbą su mokslais?

85% mūsų darbuotojų yra dieninių studijų studentai ir sėkmingai derina darbą su studijomis.

Close
Ar Multikino kino teatras priima į darbą nepilnamečius asmenis?

Ne, priimame į darbą tik asmenis nuo 18 metų.

Close
Ar neįgalųjį asmenį lydintis žmogus turi mokėti už bilietą?

Lydintis asmuo turi galimybę įsigyti bilietą už tą pačią kainą, kaip ir jo lydimas neįgalus asmuo.

Close
Ar pasinaudojus Facebook slaptažodžiu, OZO super, OMNI ID, EŽIO VIZA ar Daily Card nuolaidų kortelėmis galima gauti papildomų nuolaidų bare?

Taip, nuolaidos bare taikomos pirmadieniais su Facebook slaptažodžiu ir trečiadieniais su OMNI ID ar EŽIO VIZA nuolaidų kortelėmis. Pasiūlymų reiktų teirautis bare. Pasakykite slaptažodį ar parodykite nuolaidų kortelę prieš pradėdami užsakymą.

Antradieniais su OZO Super ir ketvirtadieniais su Daily card nuolaidų kortelėmis nuolaidos bare nėra taikomos.

Close
Ar perkant šeimos bilietą reikia turėti dokumentus įrodančius, kad esame šeima (mama, tėtis ir jų vaikai)?

Ne, šeimos bilietu taip pat gali pasinaudoti suaugusieji ir vaikai, kurių nesieja giminystės ryšiai. Šeimos bilietą turi sudaryti ne daugiau kaip du suaugę asmenys ir vaikai iki 14 metų.

Close
Ar šeimos bilietą galima įsigyti internetu?

Taip, internetu galima įsigyti šeimos bilietą. Renkantis bilietus reiktų pasirinkti tipą e-Šeima 3 arba e-Šeima 4 ir kiek tokių komplektų pirksite (1 komplektas = 3(4) vietos salėje). Pvz. jei į kiną einate du suaugę ir du vaikai, Jums reiktų rinktis bilieto tipą e-Šeima 4 ir 1 vieną tokį komplektą, taip Jūs gausite salėje pasirinkti 4 vietas.

Close
Ar šeimos bilietas sumuojamas su kitomis nuolaidomis, pvz. 1 € nuolaida su nuolaidų kortele?

Ne, šeimos bilietas nesumuojamas su kitomis nuolaidomis ar akcijomis.

Close
Ar skiriasi bilietų kainos perkant internetu ar kino teatro kasose?

Nesiskiria. Tiek perkant internetu, tiek kino teatro kasose galioja tas pats bilietų kainoraštis.

Close
Ar trečiadienio akcijoje 2 bilietai už 1kainą dalyvauja filmai 3D formatu?

Taip, akcija galioja ir 3D filmams.

Close
Ar trečiadienio nuolaida su Omni ID arba EŽIO VIZA 2už1 kainą sumuojama su kitomis nuolaidomis, pvz. nuolaida studentams? T.y. Ar galima gauti du bilietus mokant už vieną studentišką ar vaikišką?

Ne, nuolaidos nėra sumuojamos. Klientas pateikęs Omni ID arba EŽIO VIZA kortelę gauna išskirtinę nuolaidą, kuri taikoma nuo įprastos bilieto kainos, bilieto kategorija kainoraštyje - Bilietas.

Close
Darbo grafikas yra sudaromas mėnesiui ar savaitei?

Darbo grafikas yra sudaromas visam mėnesiui.

Close
Į kokią sąskaitą turiu padaryti mokėjimą, jei puslapis nenukreipė automatiškai?

Apmokėti bilietus tiesioginiu pavedimu į sąskaitą galimybės nėra. Pasirinkus vietas ir užpildžius prašomus kontaktus reikia pasirinkti mokėjimo būdą Mokėti per e-banką ir Jūs būsite nukreipti į mūsų partnerio Paysera puslapį, kur galėsite pasirinkti savo banką ir atlikti pavedimą už savo bilietus. Jeigu sistema Jūsų nenukreipia automatiškai, pamėginkite dar kartą, arba kitą naršyklę.

Close
Internetu pirkau tris bilietus, su draugais planuojame ateiti skirtingu laiku, bet į el. paštą gavau vieną bendrą bilietą, ar tai reiškia, kad būtinai turime ateiti vienu metu?

Taip, tai yra bendras bilietas visiems. Kasose galima šį bilietą perspausdinti į atskirus mūsų bilietus ir juos pasidalinti tarpusavyje.

Close
Jei kuponas skirtas 3D filmui, ar galiu jį panaudoti filmui 2D formatu?

Taip, turint kuponą skirtą 3D filmui galima iškeisti ir į 2D filmo bilietus.

Close
Jei turiu kvietimą ar kino kuponą, ar galiu pasirinkti VIP vietą?

Taip, bet pasirinkus VIP vietą, taikomas papildomas 1€ mokestis.

Close
Jūsų tinklapyje nematau repertuaro kitam savaitgaliui, ar dirbs kino teatras?

Kino teatro repertuaras yra sudaromas kiekvieną pirmadienį naujai kino savaitei, kuri prasideda nuo penktadienio.

Close
Ką daryti jei nepavyko sumokėti už bilietus, bet vietas jau pasirinkau? Į kokią sąskaitą padaryti pavedimą?

Apmokėti bilietus tiesioginiu pavedimu į sąskaitą galimybės nėra. Pasirinkus vietas ir užpildžius prašomus kontaktus reikia pasirinkti mokėjimo būdą Mokėti per e-banką ir Jūs būsite nukreipti į mūsų partnerio Paysera puslapį, kur galėsite pasirinkti savo banką ir atlikti pavedimą už savo bilietus.

Close
Ką daryti jeigu internetu nusipirkau bilietą su nuolaida, bet neberandu savo nuolaidų kortelės, kurią turėčiau parodyti prie įėjimo?

Kainų skirtumą galėsite apmokėti kino teatro kasose.

Close
Ką reiškia Facebook nuolaida? Kaip ją gauti?

Tai nuolaida su Facebook slaptažodžiu, jį galima rasti Multikino Ozas Facebook paskyroje kiekvieną pirmadienį (jei tai nėra šventinė diena). Slaptažodį reikia pasakyti kasoje prieš užsakymą ir kasininkas pritaikys Jums nuolaidą. Perkant bilietus internetu šį slaptažodį įvesti galimybės kol kas nėra.

Close
Ką reiškia filmo HFR formatas?

HFR (angl. High Frame Rate) - nauja 3D technologija, leidžianti matyti net 48 kadrus per sekundę, kas yra dvigubai daugiau nei įprastas kino standartas. Šia naujove griaunamas daugiau nei 80 metų kine galiojęs 24 kadrų per sekundę standartas. Taigi šio formato filmų žiūrovų laukia dvigubai geresnis, intensyvesnis ir švaresnis vaizdas bei garsas, garantuojantis absoliučiai naujus įspūdžius kino salėje.

Close
Kaip atrodys mano pirma darbo diena?

Pirmoji diena darbe yra mokymų diena. Mokymų metu esate supažindinami su kino teatro teritorija, savo pareigomis ir kolektyvu.

Close
Kaip atšaukti rezervaciją?

Paskambinkite mums telefonu 8 620 51558.

Close
Kaip galėčiau grąžinti bilietus pirktus internetu?

Bilietų grąžinimas atliekamas kino teatro bilietų kasose ne vėliau kaip 15 min. iki seanso, kuriam įsigytas bilietas, pradžios. Tai atlikti nuotoliniu būdu galimybės nėra.

Close
Kaip galima Jūsų kino teatrą pasiekti viešuoju transportu?

Ozo prekybos centrą galima pasiekti šiais autobusais:
st. Licėjus: 5G, 7, 26, 53, 104N
st. Ozo žiedas: 26
st. Pramogų arena: 1G, 10, 26, 34, 35, 36, 49, 50, 66, 69, 103N. (nuo šios stotelės iki Ozo prekybos centro pėsčiomis apie 10 min.)

Close
Kaip galiu pakeisti seanso datą arba laiką, jei jau turiu rezervaciją?

Paskambinkite mums telefonu 8 620 51558.

Close
Kaip galiu pasitikrinti, ar filmas yra dubliuotas lietuviškai, ar su lietuviškais subtitrais?

Šią informaciją galima rasti prie filmo aprašymo.

Close
Kaip greitai gausiu bilietus pirktus internetu?

Bilietai Jūsų el. pašto dėžutę turėtų pasiekti per kelias minutes po apmokėjimo ir patvirtinimo apie sėkmingai pabaigtą užsakymą mūsų tinklapyje. Jei bilietų negaunate ilgiau nei 15 min. susisiekite su mumis telefonu 8 620 51558.

Close
Kaip įsigyti bilietą internetu?

    1. Pasirinkite filmą ir seanso laiką,
    paspauskite ant seanso laiko.
  2. Pasirinkite bilietų tipus ir kiekius
    bei vietas, kur sėdėsite.
    3. Spauskite peržiūrėti ir apmokėti.
    Įveskite savo duomenis (pasirinkite
    arba prisijungti, arba tęsti kaip svečiui).
    4. Apmokėkite
  5. Gaukite savo bilietus el. paštu.

Close
Kaip rezervuoti bilietus ir kada galiu juos atsiimti?

Rezervacija atliekama telefonais 8 620 51558, 8 5 2195376, 8 5 2195883 arba el paštu vilniusozas@multikino.lt. Rezervacija yra nemokama, bilietus būtina atsiimti ne vėliau kaip valanda iki seanso pradžios, vėliau visos rezervacijos automatiškai išsitrina.

Close
Kas yra Dovanų kortelė?

Tai plastikinė kortelė, kurią įsigydami papildote tokia pinigų suma, kokią norite padovanoti (minimali suma 5 EUR). Kortelė veikia kaip mokėjimo kortelė. Kortelės galiojimo trukmė yra 6 mėnesiai nuo įsigijimo datos. Ją gavęs asmuo bilietų kasoje kortele galės apmokėti už norimo filmo bilietus ar baro užkandžius (jei dovanų kortelės pinigų nepakaks bilietų ar užkandžių sumai padengti, skirtumą bus galima primokėti).

Close
Kas yra MultiBabyKino? Kokio amžiaus vaikams šis seansas skirtas?

MultiBabyKino sensai yra skirti ne vaikams, o tėveliams su mažais vaikais. Dažniausiai ateina mamytės su visai mažais 4-6 mėn. kūdikiais, kurie seanso metu miega nešyklėse ar vežimėlyje. Vaikams bilietas nereikalingas (iki 3 metų). Kadangi MultiBabyKino seansai yra skirti ne vaikams, o suaugusiems, dažnai rodome filmus, kurie turi ribojamą amžiaus cenzą (N7, N13..). Todėl vedantis vyresnį negu dvejų metukų vaiką, kuris jau žiūri į ekraną, domisi ir supranta, kas ten rodoma, reiktų atkreipti ir paisyti šių amžiaus cenzų. Seanso metu rasite vystymo stalą, sauskelnių, lavinamųjų žaisliukų, maistelio šildytuvą, vėžimėlių parkingą ir įvairių žaislų. Salėje bus šviesiau, o filmo garsas skambės tyliau negu įprastų kino seansų metu.

Close
Kas yra Multikinukas?

Tai kino seansas skirtas mažiesiems mūsų lankytojams, kurie dar tik pradeda lankytis kino teatre. Seanso metu yra šviesiau, garsas skamba tyliau negu įprastų seansų metu. Plačiau apie Multikinuką galite paskaityti čia >>

Close
Kas yra VIP vietos?

VIP vietos, tai ypatingai patogūs krėslai, geriausiose salės vietose. Mūsų vertinimu, tai yra patogiausios vietos žiūrėti kino filmą.

Close
Kiek bilietų galima nusipirkti su Facebook slaptažodžiu?

Bilietų su Facebook slaptažodžio nuolaida kiekis nėra ribojamas.

Close
Kiek bilietų galiu įsigyti pasinaudojęs Šeimos nuolaida?

Šeimos bilietų kiekis nėra ribojamas.

Close
Kiek kainuoja bilietų rezervacija?

Bilietų rezervacija yra nemokama.

Close
Kiek laiko galima vėluoti į seansą? Kiek laiko po seanso pradžios dar parduodami bilietai?

Vėluojantys asmenys į salę gali patekti viso seanso metu, nors ir įpusėjus filmui. Bilietai taip pat parduodami viso seanso metu, išskyrus paskutinius tos dienos seansus, kai bilietų kasos yra uždaromos praėjus 15 minučių po paskutinio seanso pradžios.

Close
Kiek valandų per savaitę dirbsiu?

Dauguma kino teatro darbuotojų dirba 0,75 etato, t.y - 30 val. / sav.

Close
Kodėl rezervaciją reikia atsiimti ne vėliau nei valanda iki seanso pradžios?

Likus valandai iki seanso pradžios visos rezervacijos yra ištrinamos automatiškai. Pasitaiko situacijų, kai klientai rezervuoja bilietus, bet vėliau apsigalvoja arba keičiasi planai ir jie neatvyksta. Atšaukiant rezervaciją likus valandai iki seanso pradžios mes duodame galimybę įsigyti bilietus kitiems klientams. 

Close
Kokiems filmams galioja Šeimos bilieto pasiūlymas?

Pasiūlymas galioja visiems šeimai skirtiems filmams pažymėtais cenzais V, N7 ar N13.

Close
Kokio amžiaus vaikams yra skirtas vaikiškas bilietas?

Vaikiškas bilietas yra skirtas vaikams iki 12 metų.

Close
Kokiomis savaitės dienomis galiu pasinaudoti Šeimos bilieto pasiūlymu?

Pasiūlymas galioja visomis savaitės dienomis.

Close
Kokios bus mano pareigos dirbant kino salės darbuotoju?

Darbas Multikino kino teatre yra tiesiogiai susijęs su klientų aptarnavimu :

  • kino teatro bare;
  • kino teatro bilietų kasose;
  • kino teatro kavinėje;
  • kino teatro bilietų tikrinimo vietoje.

Darbas vykdomas su kasos aparatu, elektros įrenginiais ( "Popcorn" spraginimo mašina, šaldikliais, kavos aparatu ir kt.), tvarkos ir švaros palaikymu darbo vietoje bei kino komplekse. 

Close
Kokios papildomos naudos gausiu dirbdamas kino teatre?

Dirbdamas Multikino kino teatre turėsite galimybę pirmieji pamatyti naujausius filmus, ir gausite išskirtinius pasiūlymus kino teatro bare.

Close
Kur galima pasitikrinti, koks yra pasirinkto filmo cenzas?

Filmo amžiaus cenzas yra pateikiamas šalia filmo aprašymo. Jei amžiaus cenzo nėra nurodyta, gali būti, kad LR Kultūros ministerija šiam filmui cenzo dar nenustatė, pabandykite pasitikrinti prieš filmo premjerą.

Close
Kur galiu rasti bilietų kainoraštį?

Kainoraštis yra patalpintas čia >>, skiltyje Kainos.

Close
Kur rasti informaciją, ar norimam filmui galioja specialios Facebook, Ozo Super, OMNI ID, EŽIO VIZA ar Daily Card nuolaidos?

Šią informaciją, kiekvieną pirmadienio rytą atnaujiname kiekvienos akcijos skiltyje. Taip pat akcijos negalioja specialiems kino teatro MULTIKINO renginiams, pvz. išankstinėms premjeroms, koncertams, operų transliacijoms ir kitiems ne repertuariniams renginiams, kurie vyksta pirmadieniais-trečiadieniais, arba jei tai yra šventinė (ne darbo) diena. Taip pat galite sužinote paskambinę telefonu 8 620 51558, 8 5 2195376, 8 5 2195883 ar el. paštu vilniusozas@multikino.lt.

Close
Kuriomis valandomis galiu pasinaudoti Šeimos bilieto pasiūlymu?

Pasiūlymas galioja visą dieną.

Close
Pirkau bilietus internetu, mokėjimas buvo atliktas, taip pat gavau pranešimą Jūsų tinklapyje apie sėkmingai atliktą užsakymą, bet el. paštu negavau nei bilietų, nei Payseros patvirtinimo. Ar viskas gerai su mano užsakymu?

Paskambinkite mums telefonu 8 620 51558.

Close
Noriu kasose pirkti bilietus su OMNI ID, Ozo Super, Daily Card arba EŽIO VIZA nuolaidų kortele, ar užtenka pasakyti kortelės numerį?

Kortelės numerio neužtenka, reikia parodyti pačią nuolaidų kortelę.

Close
Nusipirkau bilietą internetu, ar būtina jį atsispausdinti? Ar bilieto brūkšninis kodas gali būti nuskanuotas nuo telefono ekrano?

Bilieto atsispausdinti nebūtina, aptarnaujantis personalas gali nuskaityti Jūsų bilieto brūkšninį kodą nuo Jūsų išmaniojo telefono ekrano. Ekrano ryškumas turėtų būti nustatytas maksimalus. Taip pat internetu pirktus bilietus galima atsispausdinti kasose.

Close
Nusipirkau bilietus internetu, bet noriu pakeisti seanso datą, laiką arba vietas, ar galima tai padaryti?

Bilietų keitimą galima atlikti kino teatro kasose iki seanso, kuriam turite bilietus, pradžios. Tai atlikti nuotoliniu būdu galimybės nėra.

Close
Perkant bilietus internetu įvyko klaida. Pinigus nuo banko sąskaitos nuskaičiavo, tačiau mano pasirinktas vietas salėje rodo laisvas ir bilietų el. paštu negavau. Ką turėčiau daryti?

Susisiekite su mumis telefonu 8 620 51558 arba el. paštu vilniusozas@multikino.lt.

Close
Ar dirbsiu vienoje tam tikroje pozicijoje?

Nauji darbuotojai yra priimami į vieną iš pozicijų, bet yra galimybė pakeisti poziciją, jeigu to nori darbuotojas.