Privatumo politika

Privatumo politika multikino.lt

 

  „Multikino Lietuva“ Privatumo politika

„Multikino Lietuva“ yra įsipareigoję saugoti savo Klientų privatumą bei rūpintis, kad jų asmeniniai duomenys būtų saugūs. „Laisvalaikio Dovanos“ veikla internete atitinka visus atitinkamai veiklai keliamus Europos Sąjungos teisės aktų ir Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimus.

 1. Trumpai apie „Multikino Lietuva“ vykdomą Privatumo politiką:
  1. Informacija apie „Multikino Lietuva“ Klientus nėra naudojama neteisėtais tikslais
  2. "Multikino Lietuva“ neperduoda savo Klientų duomenų ar asmeninės informacijos trečiosioms šalims.
 2. Autorių teisės
  Visa „Multikino Lietuva“ internetinėje svetainėje pateikiamai informacijai, tekstams ir kitam turiniui suteikiama Autorinių teisių apsauga. T.y. niekas neturi teisės kopijuoti „Multikino Lietuva“ svetainėje esančios informacijos negavęs „Multikino Lietuva“ sutikimo, išskyrus atvejus, kai tai naudojama asmeniniams poreikiams.
 3. Asmeninės informacijos kaupimas ir naudojimas:
  1. Atlikdamas užsakymą, Klientas turi pateikti savo kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, telefonas, el. paštas, adresas ir kt.). Tai leidžia „Multikino Lietuva“ įvykdyti Kliento užsakymą bei su juo susisiekti iškilus problemų dėl užsakymo vykdymo ar paslaugos suteikimo.
  2. Visa su Klientu susijusi informacija (asmeniniai duomenys bei informacija apie apmokėjimą) nėra perduodama trečiosioms šalims. „Multikino Lietuva“ gerbia savo Klientų privatumą bei jų asmeninių duomenų konfidencialumą bei visus Klientų duomenis naudoja paisydami Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos teisės aktų.
 4. „Multikino Lietuva“ siunčiami pranešimai
  „Multikino Lietuva“ naujienas el. paštu / telefonu gauna tik tai užsisakę Klientai. Jei Klientui nėra aktualios „Multikino Lietuva“ siunčiamos naujienos, jis bet kada gali jų atsisakyti. „Multikino Lietuva“ privalomai siunčia tik svarbią, su Kliento užsakymu susijusią informaciją, kurią Klientui privalu žinoti. Klientų el. pašto adresai bei telefono numeriai nėra perduodami trečiosioms šalims.
 5. Ne asmeninių duomenų kaupimas ir naudojimas
  Statistikos tikslais, „Multikino Lietuva“ renka informaciją apie svetainės lankytojus (apsilankymo laikas, trukmė, peržiūrėtų puslapių skaičius, šalis, kuri interneto naršyklė buvo naudojama, iš kurios svetainės ateita ir pan.). Ši informacija neidentifikuoja konkretaus asmens, tačiau ji suteikia statistinę informaciją, kurią „Multikino Lietuva“ gali analizuoti ir vėliau ją pritaikyti svetainės funkcionalumo gerinimui, naudoti duomenis marketingo bei Klientų aptarnavimo tikslais. Lankytojų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.
 6. Slapukai
  "Multikino Lietuva“ svarbi statistinė informacija, koks yra svetainės lankytojų grįžtamumas. Pakartotiniems apsilankymams skaičiuoti „Multikino Lietuva“ svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai neidentifikuoja konkretaus asmens, jie tik skaičiuoja svetainės lankytojų statistiką.
 7. Informacija apie Klientus atskleidimas trečiosioms šalims
  „Multikino Lietuva“ įsipareigoja saugoti savo Klientų privatumą bei neparduoti jų asmeninės informacijos trečiosios šalims, išskyrus atvejus, kai informacijos perdavimas yra privalomas vykdant paslaugą bei kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.
 8. Nuorodos į kitus tinklalapius
  „Multikino Lietuva“ svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, tačiau „Multikino Lietuva“ nėra atsakinga už tų interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo bei saugumo užtikrinimo metodus.
 9. Klientų sutikimas su „Multikino Lietuva“ Privatumo politika
  Naudodamiesi "Multikino Lietuva“ paslaugomis, Klientas patvirtina, kad yra susipažinęs su „Multikino Lietuva“ Privatumo politika bei jai neprieštarauja.
 10. Pasakykite mums, ką galvojate
  Jei turite pastabų bei pasiūlymų apie "Mulitkino Lietuva“ vykdomą privatumo politiką, prašome apie tai pranešti el. paštu vilniusozas@multikino.lt