KARJERA

Mums reikia žmonių, turinčių teigiamą požiūrį į gyvenimą, mėgstančių bendrauti su žmonėmis ir vertinančių gerą aptarnavimą - taip mes kartu su Jumis sukursime unikalią atmosferą mūsų kino teatre.

Multikino tai:

Multikino - tai daugiau negu kinas!

Multikino pirmasis šio tinklo kino teatras Vilniuje ir Lietuvoje duris atvėrė 2010 metais. 7 salės, talpinančios 1600 žiūrovų, yra erdvios, su patogiomis kėdėmis, bei plačiais praėjimais tarp eilių. Visose salėse sumontuoti skaitmeniniai projektoriai Barco, keturiose salėse galima žiūrėti filmus 3D formatu. Kiekviena salė pritaikyta negalią turintiems žiūrovams.

Savo klientams mes siūlome daugiau nei tik kiną - didžiausias filmų premjeras, kino maratonus, koncertų įrašus, eSporto transliacijas, MultiBabyKino seansus, teatrą ir kita. Jau kelinti metai Multikino kino teatre vyksta įvairūs kino ar filmų festivaliai - tokie kaip Lenkų kino festivalis, Nepatogus kinas ir kiti. Kino teatre galima išsinuomoti salę įmonės konferencijai ar renginiui, taip pat galite atšvęsti savo gimtadienį.

Kino teatras pasižymi ne tik savo salėmis ir ekranais, bet ir kino teatro baru su bene skaniausiais spragėsiais mieste, o taip pat ir Multikino kino teatrų pasididžiavimu kavinuke Cavablanca Cinema Cafe. 

 

Kodėl verta prisijungti prie mūsų >>