TAISYKLĖS

Mieli MULTIKINO lankytojai, norime Jus supažindinti su kino teatro taisyklėmis:

 1. Pirkdami bilietą į mūsų kino teatre vykstantį seansą ar renginį Jūs sutinkate laikytis šių taisyklių.
 2. Jei kino seansas neįvyko dėl techninių kliūčių ar nutrūko filmo rodymas daugiau nei 20 min. ir nesant galimybei pratęsti filmo peržiūros, dėl įsigytų bilietų elektroniniu būdu prašome kreiptis el. paštu vilniusozas@multikino.lt per 14 dienų. Bilietų kasose elekroniniai bilietai nėra grąžinami.
 3. Kino teatro kasos atidaromos, likus 15 minučių iki pirmojo seanso pradžios, uždaromos praėjus 15 minučių nuo paskutiniojo seanso pradžios.
 4. Žiūrovai į kino sales gali patekti tik pateikę įsigytą bilietą.
 5. Bilietas galioja tik jame nurodytam seansui, salei, dienai ir valandai.
 6. Bilietą būtina išsaugoti iki įsigyto seanso pabaigos, jį gali reikti pateikti mūsų darbuotojams jei norėsite išeiti ir grįžti į salę, bei pakartotiniam patikrinimui.
 7. Salėje sėskitės į tą vietą, kuri nurodyta jūsų biliete.
 8. Mūsų darbuotojai turi teisę paprašyti Jus palikti salę, jei neturite tam seansui galiojančio bilieto.
 9. Mūsų kino teatre galite rezervuoti bilietus norimam seansui, tačiau juos būtina nusipirkti ne vėliau nei 1 valanda iki seanso pradžios. Nespėjus to padaryti, Jūsų rezervacija nebegalios ir bus panaikinta.
 10. Bilietai nerezervuojami maratonams, varžyboms, koncertams, kino nakties ir kitiems specialiems renginiams.
 11. Bilietus į filmų seansus, kurie yra ribojami amžiaus cenzo gali būti įleidžiami tik nurodytą amžių atitinkantys asmenys. Mūsų darbuotojai tiek kasose, tiek prieš patenkant į seansą gali paprašyti pateikti Jūsų amžių įrodantį dokumentą. Visa informacija apie amžiaus cenzus rasite čia >>
 12. Moksleivio bilietais gali naudotis moksleiviai ir studentai, bilietų kasoje bei prie įėjimo į salę pateikę galiojančius pažymėjimus.
 13. Moksleivių/studentų pažymėjimai, asmens tapatybės dokumentai kartu su bilietais yra tikrinami prie įėjimo į salę ir kasoje bilieto pardavimo metu.
 14. Norint pakeisti bilietą reikia kreiptis į mūsų kasas, tačiau ne vėliau nei likus 15 minučių iki biliete nurodyto seanso pradžios.
 15. MULTIKINO kino teatre griežtai draudžiama įsinešti ir vartoti maisto prekes ir gėrimus, kurie įsigyti ne MULTIKINO prekybos vietoje.
 16. MULTIKINO kino teatre griežtai draudžiama fotografuoti ir filmuoti, o taip pat į kino salę įsinešti kameras, fotoaparatus bei naudoti bet kokius vaizdą ir garsą įrašančius įrenginius.
 17. MULTIKINO kino teatro salėse griežtai draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais.
 18. Nuo alkoholio ir kitų svaigiųjų medžiagų apsvaigę asmenys neįleidžiami į MULTIKINO teritoriją.
 19. MULTIKINO kino teatre ir jo patalpose draudžiama rūkyti.
 20. Į MULTIKINO kino teatrą draudžiama įsivesti ir įsinešti gyvūnus.
 21. Tualetai yra skirti tik MULTIKINO klientams.
 22. Įstaigos vadovas gali atsisakyti įleisti nekultūringai, nemandagiai ir vulgariai kitų klientų bei darbuotojų atžvilgiu besielgiančius asmenis.
 23. Filmų seansai prasideda reklama ir kino anonsais, kurių laiką (iki 20 min.) reikėtų prisumuoti prie filmo trukmės.

MULTIKINO ADMINISTRACIJA