KARJERA

Mums reikia žmonių, turinčių teigiamą požiūrį į gyvenimą, mėgstančių bendrauti su žmonėmis ir vertinančių gerą aptarnavimą - taip mes kartu su Jumis sukursime unikalią atmosferą mūsų kino teatre.

Kaip Multikino komandos narys būsi atsakingas už sklandų kino teatro darbą. Pagrindinė kino salės darbuotojų veikla: kino bilietų pardavimas, užkandžių ir gėrimų paruošimas bei pardavimas, švaros bei tvarkos palaikymas ir klientų įleidimas į sales. Pradžioje būsi supažindintas su klientų aptarnavimo standartais, repertuaru, specialiais pasiūlymais. Adaptuotis darbe Tau padės mūsų apmokymų vadybininkas bei kiti komandos nariai.

5 priežastys, kodėl verta prisijungti prie mūsų kolektyvo:

1. Galimybė darbą derinti su studijomis

Darbo grafikas yra pamaininis, galima dirbti vakarais ir savaitgaliais, turėti išeiginių dienų darbo dienomis.

2. Įdomi darbo vieta

Pagrindinis mūsų šūkis - Multikino - tai daugiau negu kinas - tai ne tik filmai, o taip pat ir kino maratonai, koncertų transliacijos, teatras ir kitos premjeros. Dirbdamas kine susipažinsi ne tik su naujausiomis kino premjeromis, bet ir dalyvausi pramoginiuose ir kultūriniuose renginiuose.

3. Bendravimas su žmonėmis

Jeigu mėgsti būti apsuptas žmonių, bendrauti su jais, šis darbas kaip tik TAU!

4. Nauda

Savo personalui siūlome:

  • nemokamai žiūrėti kino filmus,
  • nuolaidos kino bare,
  • renginiai darbuotojams.

5. Karjeros galimybės

Darbas aptarnavime yra pradžia, nuo kurios galima pradėti savo karjerą mūsų įmonėje. Jeigu darbas kine Tau patiks, būsi gerai motyvuotu, darbščiu bei atsakingu darbuotoju - turi galimybę pretenduoti į aukštesnes pareigas bei tobulėti.