Uždaryti
13 rajonas: plytų rūmai
13 rajonas: plytų rūmai
Premjera
16 Geg 2014
Trukmė
90 min.
Pilnas aprašymas
7,64

Vidutinis vertinimas

13 rajonas: plytų rūmai

Kriminalinis Amžiaus cenzas: N-16 90 min.

filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Damianas (akt. Paulas Walkeris) – po priedanga dirbantis detektyvas. Pagrindinis jo tikslas – surasti pagrobtą masinio naikinimo ginklą. Visi keliai veda į gangsterių getą, vadinimą „Plytų rūmais“, kur...

Pilnas aprašymas

filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Damianas (akt. Paulas Walkeris) – po priedanga dirbantis detektyvas. Pagrindinis jo tikslas – surasti pagrobtą masinio naikinimo ginklą. Visi keliai veda į gangsterių getą, vadinimą „Plytų rūmais“, kuriuose slapstosi pavojingiausi miesto banditai, o eiliniam žmogui jame išgyventi be pagalbos būtų itin sunku. Damianas neturi kitos išeities, kaip kreiptis į rajono žinovą Liną (akt. Davidas Belle), kuriam nebaisūs jokie iššūkiai ir pasiryžusiam pasipriešinti bet kokiam „Plytų rūmų“ piktadariui. Sudarę komandą vyrai įžengia į tikrą pragarą, iš kurio ištrūkti tiesiog neįmanoma.

„13 rajonas: plytų rūmai“ – tai trečias legendinio prancūzų režisieriaus Luco Bessono prodiuserinis „parkuro“ pripildytas ir įtempto siužeto veiksmo trileris apie policininką ir gatvės chuliganą, kuriems susivienijus dreba net patys didžiausi gangsteriai. „Leono“, „Penkto elemento“ ir „Taksi“ kūrėjas pristato žymiai brutalesnį, efektingesnį ir daugiau adrenalino sutelkiantį nuotykį, kuriame nė vienai minutei nestokojama firminio prancūzų humoro bei nerealių kaskadinių triukų, papildančių siužetinės filmo linijos eigą. Režisieriaus kėdę užėmė mažai žinomas, tačiau jau seniai su tokiais veiksmo žanro perlais dirbantis režisierius Camille‘is Delamarre‘is, sukūręs „Transporterį 3“, „Pagrobimą“ ir „Kolumbiana“. Šis filmas – tai pirmas rimtas pilnametražis režisūrinis jo projektas.

Vienu didžiausiu filmo akcentu tampa ir aktorių kolektyvas, tarp kurių galima pamatyti paskutinį savo pilną vaidmenį atlikusį „Greitų ir įsiutusių“ neseniai anapilin iškeliavusį Paulą Walkerį, kuris visus triukus atliko pats, be kaskadininko pagalbos. Taip pat, ankstesnių „13 rajono“ dalių veikėją Davidą Belle‘ą, kuris šį sykį žymiai efektingiau atliko savo vaidinamą personažą. Tokį duetą vainikuoja buvęs Wu-Tang Clano narys RZA, prisidėjęs ir prie filmo garso takelio kūrimo darbų. 

„Ką reikia patirti gyvenime, kad išgyventum banditų valdomame gete?“  – atsakymą į šį klausimą gausite pasižiūrėję naujausią Luco Bessono darbą „13 rajonas: plytų rūmai“, kino teatruose nuo gegužės 16 dienos.


Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
14

balsai

7,64

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą 13 rajonas: plytų rūmai

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.