Uždaryti
Baltųjų rūmų šturmas
Baltųjų rūmų šturmas
Premjera
19 Lie 2013
Trukmė
131 min.
Sukurta
JAV, 2013
Pilnas aprašymas
8,95

Vidutinis vertinimas

Baltųjų rūmų šturmas

Amžiaus cenzas: N-13 131 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Patiks, jei patiko: „2012", „Prezidento lėktuvas", „Nepriklausomybės diena" ir jei planuojate užimti Baltuosius Rūmus             Jaunas ir ambicingas Kapitolijaus policininkas Džonas Keilas (jį vaidi...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Patiks, jei patiko: „2012", „Prezidento lėktuvas", „Nepriklausomybės diena" ir jei planuojate užimti Baltuosius Rūmus

            Jaunas ir ambicingas Kapitolijaus policininkas Džonas Keilas (jį vaidina Chaningas Tatumas) svajoja patekti į prezidento Džeimso Sojerio (aktorius Jamie Foxxas) apsaugos tarnybą. Kasdien sunkiai dirba, stengiasi ir, atėjus progai, pateikia savo kandidatūrą. Deja, sprendimas neigiamas. Nusivylęs, tačiau nenorėdamas pranešti blogų naujienų savo dukrelei Emilei, Džonas ją pasiima į specialią ekskursiją po Baltuosius Rūmus.

Likimo ironija - būtent šios ekskursijos metu Baltuosius Rūmus šturmuoja sunkiai ginkluoti slaptos sukarintos organizacijos nariai. Padedant netikėtumo efektui, užpuolikai nukauna arba neutralizuoja specialiųjų tarnybų karius ir pagrindiniame Amerikos pastate įsivyrauja chaosas. Valdžios vyrai gelbsti savo kailį, o prezidentas prieš grėsmę paliekamas vienui vienas.

Džonas nebegalvoja nei apie savo svajonę, nei apie pasitaikiusią progą. Jis suvokia, kokia grėsmė pakibusi virš Amerikos ir supranta, kad privalo kažką daryti. Visų pirma - apsaugoti savo mažąją dukrelę, o tuo pačiu - apginti prezidentą ir išgelbėti šalį. 


Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
21

balsai

8,95

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Baltųjų rūmų šturmas

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.