Uždaryti
Frances Ha (TKKF'13)
Frances Ha (TKKF'13)
Premjera
12 Spl 2013
Trukmė
86 min.
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

Frances Ha (TKKF'13)

Amžiaus cenzas: V 86 min.

Filmas anglų kalba, su leituviškais subtitrais. Šioje kultinėje nepriklausomo Amerikos kino komedijoje pasakojama apie ne tiek dramatiškus, kiek komiškus šiuolaikinių trisdešimtmečių gyvenimo iššūkius. Kambario draugei išsikrausčius iš buto Brukline...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su leituviškais subtitrais.

Šioje kultinėje nepriklausomo Amerikos kino komedijoje pasakojama apie ne tiek dramatiškus, kiek komiškus šiuolaikinių trisdešimtmečių gyvenimo iššūkius. Kambario draugei išsikrausčius iš buto Brukline, 27-erių metų šokėja Frances (akt. Greta Gerwig) stengiasi neįklimpti į skolas. Ji privalo suprasti tai, kad galų gale atėjo metas susirasti vietą po saule. Kiek dar laiko prireiks neįpareigojančiame studentės gyvenime užstrigusiai Frances peržengti slenkstį, skiriantį ją nuo atsakomybių kupino suaugusiojo pasaulio? „Frances Ha“ – tai nuotaikinga dedikacija prancūzų Naujajai bangai, meilės poema Niujorkui ir žavingas asmenybės portretas. Šiame filme pagrindinį vaidmenį atlikusi ir scenarijų kartu su Noah Baumachu rašiusi Greta Gerwig kino kritikų tituluojama naująja Meryl Streep. 

Apie režisierių: 

Nojus Baumbachas gimė 1969 m. Bruklino rajone, Niujorke (JAV). Studijavo anglų kalbą Vasaro koledže (Vassar College, JAV). Parašė scenarijus ir režisavo šiuos filmus: „Spardytis ir rėkti“ (Kicking & Screaming, 1995), „Kalmaras ir banginis“ (The Squid and the Whale, 2005), „Margo vestuvėse“ (Margot at the Wedding, 2007), „Greenberg” (Greenberg, 2010). Su režisieriumi Wesu Andersonu perrašė scenarijus filmams „Gyvenimas po vandeniu“ (The Life Aquatic With Steve Zissou, 2004) ir „Šaunusis ponas Lapinas“ (Fantastic Mr. Fox, 2009), sukurtą Roaldo Dahlo romano motyvais. 2005-aisiais metais už originalų filmo „Kalmaras ir banginis“ (The Squid and the Whale, 2005) scenarijų buvo nominuotas „Oskarui“.


Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Frances Ha (TKKF'13)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.