Uždaryti
Gelbėk mus nuo pikto
Gelbėk mus nuo pikto
Premjera
5 Rgs 2014
Trukmė
118 min.
Pilnas aprašymas
9,3

Vidutinis vertinimas

Gelbėk mus nuo pikto

Amžiaus cenzas: N-16 118 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Niujorko policininkas, seržantas Ralfas Sarčis (jį vaidina iš filmų „Hana“ bei „Keliautojo laiku žmona“ pažįstamas Eric‘as Bana) imasi tirti keistų ir itin žiaurių nusikaltimų virtinę. Vienas jo kolega...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Niujorko policininkas, seržantas Ralfas Sarčis (jį vaidina iš filmų „Hana“ bei „Keliautojo laiku žmona“ pažįstamas Eric‘as Bana) imasi tirti keistų ir itin žiaurių nusikaltimų virtinę. Vienas jo kolega bando seržantą įtikinti, kad šie nusikaltimai negali būti paprasto žmogaus darbas ir kad čia yra įsipainioję aukštesnės blogio jėgos. Realistas ir truputį cinikas Ralfas savo ruožtu mano, kad nėra tokio blogio, kuriam nebūtų pasiryžęs žmogus ir jokiais antgamtiniais reiškiniais čia nė iš tolo nekvepia.

Vis tik jo įsitikinimai ima svyruoti, kuomet keisti ir nepaaiškinami dalykai ima dėtis jo paties šeimoje. Negalėdamas sveiku protu paaiškinti keistų vizijų, kurias regi jo mažametė dukrelė (ir kurios ima brautis ir į jo paties sąmonę), policininkas pamažu ima keisti nuomonę apie į mūsų gyvenimus besibraunantį anapusinį pasaulį.

Šis procesas dar labiau paspartėja, kuomet Ralfas susipažįsta su egzorcizmo specialistu – ispaniško ir vengriško kraujo kunigu imigrantu Mendoza (akt. Edgar‘as Ramirez‘as). Kartu vyrai imasi tirti keistus nusikaltimus, kurie, kaip netrukus paaiškėja, yra ne kas kita, o didžiulio demoniško blogio pastangos užvaldyti žmones ir pasėti paniką Niujorke.

Filmas „Gelbėk mus nuo pikto“ pastatytas pagal knygą, kurioje aprašytos tikros Niujorko policininko Ralfo Sarčio tirtos bylos. Juostos premjera mūsų šalies kino teatruose jau rugsėjo 5-tą dieną!


Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
33

balsai

9,3

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Gelbėk mus nuo pikto

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.