Uždaryti
Iksmenai: Praėjusios ateities dienos
Iksmenai: Praėjusios ateities dienos
Premjera
23 Geg 2014
Pilnas aprašymas
8,65

Vidutinis vertinimas

Iksmenai: Praėjusios ateities dienos

Amžiaus cenzas: N-13

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. „Iksmenai. Praėjusios ateities dienos“ – tai jau septintoji „Iksmenų“ serijos dalis ir trečioji, kurią režisavo veiksmų filmų genijus Bryanas Singeris. Jo biografijoje – dvi pirmosios „Iksmenų“ dalys, ...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

„Iksmenai. Praėjusios ateities dienos“ – tai jau septintoji „Iksmenų“ serijos dalis ir trečioji, kurią režisavo veiksmų filmų genijus Bryanas Singeris. Jo biografijoje – dvi pirmosios „Iksmenų“ dalys, tad galima drąsiai teigti, kad garsieji komiksų superherojai grįžo ten, kur ir pradėjo savo kelionę po kino teatrus – į pirmojo „tėčio“ rankas. 

Naujausioje „Iksmenų“ dalyje tikrieji Iksmenai už savo rūšies išlikimą kausis dviejuose laikotarpiuose – dabartyje ir praeityje. Šiame filme jie susitiks su pačiais savimi... prieš daugybę metų. Tai bus nepamirštamas mūšis už ateitį! 

Iksmenai – ypatingi žmonės, turintys nepaprastų įgimtų gebėjimų. Vieni jų mato ateitį, antri skaito mintis, kiti gali sukelti gaisrą ar audrą, o dar vieni vaikšto kiaurai sienas... 

Daugelis mutantų savo talentus naudoja tik geriems tikslams, tačiau grupelė atskalūnų – ne tokie geranoriški. Antgamtinėmis galiomis jie siekia pavergti pasaulį, todėl Iksmenai privalo užkirsti blogiui kelią. 

Šį kartą Iksmenams teks leisti į itin pavojingą kelionę laiku. Į praeitį jie keliaus, kad pakeistų svarbų istorinį įvykį, nuo kurio priklauso ne tik visos žmonijos, bet ir pačių mutantų ateitis. 

Ar pavyks Iksmenų herojams įvykdyti šią sudėtingą misiją ir grįžti iš praeities atgal į pakeistą ateitį? Atsakymas į šį klausimą Lietuvos kino teatruose jau nuo gegužės 23 d.


Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
57

balsai

8,65

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Iksmenai: Praėjusios ateities dienos

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Nusibodo

Nusibodo

18.06.2014, 04:31:42

Alkoholio reklama nuo pirmo kadro...