Uždaryti
Ilgas kelias žemyn
Ilgas kelias žemyn
Premjera
13 Bir 2014
Trukmė
96 min.
Pilnas aprašymas
8

Vidutinis vertinimas

Ilgas kelias žemyn

Amžiaus cenzas: N-13 96 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. „Ilgas kelias žemyn“ – tai juodojo humoro komedija, kurioje apie savižudybę, baimes ir gyvenimo chaosą kalbama tarsi šaipantis iš šių gyvenimo išbandymų.Naujųjų metų naktį ant dangoraižio stogo susitin...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

„Ilgas kelias žemyn“ – tai juodojo humoro komedija, kurioje apie savižudybę, baimes ir gyvenimo chaosą kalbama tarsi šaipantis iš šių gyvenimo išbandymų.

Naujųjų metų naktį ant dangoraižio stogo susitinka keturi nepažįstamieji. Visi jie čia atsidūrė ne norėdami pamatyti, kaip atrodo fejerverkais švytintis miestas... Ant stogo kiekvienas užkopė tikėdamas čia išspręsti savo problemas – tiesiog nusižudyti... Tačiau kai ant to paties stogo susitinka net keturi savižudžiai, situacija tampa tragikomiška... Ir šis susitikimas visiškai sujaukia jų planus. 

Galiausiai keturi nepažįstamieji sudaro sutartį: nuo stogo jie visi nulips gyvi ir padės vienas kitam nenusižudyti dar du mėnesius – iki Valentino dienos. Nuo šiol jų pilką kasdienybę praskaidrina pati sunkiausia užduotis – savo bičiulį išlaikyti gyvą. O kur dar savos problemos... Žodžiu, situacija darosi tikrai juokinga. 

Linksmomis spalvomis gyvenimą nuspalvinantis filmas sukurtas pagal britų rašytojo Nick Hornby to paties pavadinimo novelę. 

Režisierius Pascalos Chaumeilis į komandą pasikvietė puikiai žinomus aktorius – Piercą Brosnaną, serialo „Bręstantis blogis“ žvaigždę Aaroną Paulą, Imogen Poots ir kitus.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
8

balsai

8

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Ilgas kelias žemyn

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.