Uždaryti
Iltis
Iltis
Premjera
14 Lap 2014
Trukmė
102 min.
Pilnas aprašymas
3,7

Vidutinis vertinimas

Iltis

Absurdiška siaubo komedija Amžiaus cenzas: N-16 102 min.

Leisk papasakoti tau istoriją... Volisas (akt. Justin Long) ir Tedis (akt. Haley Joel Osment) – populiarios radijo laidos vedėjai, joje aptarinėjantys interneto frykus bei karts nuo karto vykstantys pas juos į svečius. Radęs įdomų pašnekovą Volisas ...

Pilnas aprašymas

Leisk papasakoti tau istoriją...

Volisas (akt. Justin Long) ir Tedis (akt. Haley Joel Osment) – populiarios radijo laidos vedėjai, joje aptarinėjantys interneto frykus bei karts nuo karto vykstantys pas juos į svečius. Radęs įdomų pašnekovą Volisas leidžiasi Kanadon, kur ketina susitikti su interneto sensacija tapusiu vyruku. Deja, netrukus žurnalisto laukia nusivylimas – pašnekovas pasirodo esąs mirusiu, o kartu su juo dingsta ir medžiaga radijo laidai, tačiau Volisas nė neketina namo grįžti tuščiomis. Juolab, netrukus sulaukia kvietimo iš senuko Howardo (akt. Michael Parks), garantuojančio nemokamą apgyvendinimą ir neišsemiamą pasakojimų aruodą.

Deja, po šio vizito Volisas netrunka pradingti tarytum į vandenį... Jo mergina (akt. Genesis Rodriguez) ir geriausias draugas leidžiasi į žurnalisto paieškas, atvedusias į policininko – veterano, ieškančio dingusių žmonių, namus (akt. Johnny Depp). Manydama, jog Volisas tapo serijinio žudiko auka trijulė leidžiasi jo pėdsakais, tačiau nė nenutuokia, jog tikroji tiesa yra tokia baisi, jog ja pernelyg sunku patikėti - kuomet manai, jog baisiau būti nebegali, viskas virsta pačiu baisiausiu košmaru. Niekas nenorėjo mirti Kanadoje, bet ar mirtis yra baisiausia kas galėjo nutikti?..

Vos per 15 dienų nufilmuota „Dogma“ kūrėjo juosta, kurioje J. Depp sugrįžta prie geriausių savo vaidmenų ištakų, kinuose jau nuo lapkričio 14 dienos.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
10

balsai

3,7

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Iltis

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

koks skirtumas

koks skirtumas

16.11.2014, 00:10:01

As tyliu apie si filma, reikia buti nesveikam ji sukurt ir juo labiau ji kazkam pasiulyt paziureti

astulka

astulka

06.11.2014, 14:02:57

Taip ir nesupratau, o kur johnyy Deppas???