Uždaryti
Madagaskaras 3 2D
Madagaskaras 3 2D
Premjera
15 Bir 2012
Trukmė
93 min.
Sukurta
JAV, 2012
Pilnas aprašymas
8,74

Vidutinis vertinimas

Madagaskaras 3 2D

Amžiaus cenzas: V 93 min.

Liūtas Aleksas (akt. Ben Stiller), zebras Martis (akt. Chris Rock), žirafa Melmanas (akt. David Schwimmer) ir hipopotamė Glorija (akt. Jada Pinkett Smith) vis dar puoselėja viltį grįžti į Niujorko zoologijos sodą ir visais įmanomais būdais ketina įgy...

Pilnas aprašymas

Liūtas Aleksas (akt. Ben Stiller), zebras Martis (akt. Chris Rock), žirafa Melmanas (akt. David Schwimmer) ir hipopotamė Glorija (akt. Jada Pinkett Smith) vis dar puoselėja viltį grįžti į Niujorko zoologijos sodą ir visais įmanomais būdais ketina įgyvendinti savo svajonę. 

Šįkart pašėlusiems žvėreliams tenka kirsti Europą, kur ketveriukė prisijungia prie keliaujančio cirko ant ratų. Būtent čia Martis, Aleksas, Glorija ir Melmanas randa naujų draugų ir, jeigu planas pasiseks, kelią namo.

Tačiau ne viskas taip lengva kaip gali pasirodyti iš pradžių, o už draugų visuomet slypi priešai. Vienas jų – toli gražu negeranoriškai nusiteikęs beglobių gyvūnų gaudytojas, kuris net neketina taip lengvai paleisti egzotiškų gyvūnų ketveriukės. Tad ar Martis, Aleksas, Glorija ir Melomanas sugebės grįžti į išsvajotąjį Niujorką?

Egzotiška ketveriukės kelionė namo 3D ir įprastu formatu.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
50

balsai

8,74

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Madagaskaras 3 2D

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.