Uždaryti
Nauja draugė
Nauja draugė
Premjera
9 Sau 2015
Trukmė
105 min.
Pilnas aprašymas
8,61

Vidutinis vertinimas

Nauja draugė

Komiška drama Amžiaus cenzas: N-16 105 min.

Filmas prancūzų kalba, su lietuviškais subtitrais Išradingasis prancūzų kino režisierius François Ozonas dramoje „Nauja draugė“, meistriškai žongliruodamas juoku ir ašaromis, ironiškai, bet elegantiškai atskleidžia, kaip išgyventi netekties sielva...

Pilnas aprašymas

Filmas prancūzų kalba, su lietuviškais subtitrais

Išradingasis prancūzų kino režisierius François Ozonas dramoje „Nauja draugė“, meistriškai žongliruodamas juoku ir ašaromis, ironiškai, bet elegantiškai atskleidžia, kaip išgyventi netekties sielvartą, rasti paguodą ir nebijoti savo slaptų troškimų bei aistrų.

Nuo vaikystės Klerė ir Laura buvo geriausios draugės. Net užaugusios ir ištekėjusios jos buvo neišskiriamos. Deja, moterų bičiulystę nutraukė Lauros mirtis. Susirūpinusi sielvartaujančiu draugės vyru Deivydu, kuris liko vienas su naujagime dukra, Klerė vis daugiau laiko praleidžia jų namuose, kur sutinka paslaptingą moterį Virginiją... Kas ji ir ką veikia Deivydo namuose?

Puiki aktorių Romaino Duris ir Anaïs Demoustier vaidyba žiūrovus nukels į intriguojančiai papasakotą šeimos santykių, motinystės ir aistrų kupiną gyvenimą. Filmas sukurtas pagal itin populiarių to paties pavadinimo anglų rašytojos Ruth Rendell romaną.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
213

balsai

8,61

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Nauja draugė

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.