Uždaryti
Ogis ir tarakonai
Ogis ir tarakonai
Premjera
15 Lap 2013
Trukmė
80 min.
Sukurta
Prancūzija, 2013
Pilnas aprašymas
6,57

Vidutinis vertinimas

Ogis ir tarakonai

Amžiaus cenzas: V 80 min.

Ogis - tingus, riebus, mėlynas katinas, kurio didžiausias noras yra sočiai pavalgyti ir per dienas žiūrėti televizorių. Šiam idiliškam jo gyvenimui nuolat sutrukdo pačių įvairiausių išdaigų prigalvojantys trys įnamiai - tarakonai, praktiškai pašventę...

Pilnas aprašymas

Ogis - tingus, riebus, mėlynas katinas, kurio didžiausias noras yra sočiai pavalgyti ir per dienas žiūrėti televizorių. Šiam idiliškam jo gyvenimui nuolat sutrukdo pačių įvairiausių išdaigų prigalvojantys trys įnamiai - tarakonai, praktiškai pašventę savo gyvenimus tam, kad Ogio būtį paverstų kuo labiau kankinančia ir nemalonia.

Į pagrindinių herojų gyvenimus nuolat įpainiojami ir kiti veikėjai: arogantiškas ir savimi itin pasitikintis Ogio pusbrolis Džekas, Ogio sesuo Monika ir simpatija Olivija bei kaimynas Bobas (pykčio valdymo problemų turintis buldogas).

1998-aisiais, pačioje lapkričio pabaigoje Prancūzijos televizija pradėjo rodyti naują animacinį serialą apie katiną Ogį ir tris aršius jo priešus tarakonus: Džojį, Dy Dy ir Markį. Tarakonų „krikštatėviais" tapo pankroko grupės „Ramones" nariai, o visą serialą įkvėpė amerikietiškasis „Tomas ir Džeris". Jau 15 metų kompanija linksmina viso pasaulio mažuosius, o pagrindinę filmuko melodiją („zai-za-zai-za...") niūniuoja ir suaugusieji.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
7

balsai

6,57

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Ogis ir tarakonai

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

jijau

jijau

24.12.2013, 13:47:02

geriausias filmukas

Jklmnb321

Jklmnb321

30.11.2013, 17:28:56

Pats blogiausias kada matytas filmukas vaikams

28.10.2013, 18:55:52

hehe trubut geras :D