Uždaryti
Orų mergaitė (Weathering With You)
Orų mergaitė (Weathering With You)
Premjera
13 Grd 2019
Trukmė
111 min.
Sukurta
Japonija, 2019
Režisierius
Makoto Shinkai
Pilnas aprašymas
9,22

Vidutinis vertinimas

Orų mergaitė (Weathering With You)

Anime animacinė fantazija Amžiaus cenzas: N-7 111 min.

Palikęs gimtuosius namus, naują gyvenimo lapą Hodaka verčia Tokijuje. Svetimame mieste vaikinas jaučiasi vienišu, tačiau netrukus randa darbą. Naujoji Hodakos darbovietė – leidinys, rašantis apie sensacingus ir paranormalius reiškinius, o vos pradėjus dirbti, virš Tokijo pakimba sunkūs debesys, atnešantys nesibaigiantį lietų. Skubančiame, lietaus nuolatos skalaujamame mieste Hodaka sutinka Hiną – ypatingą merginą, minčių galia gebančią sustabdyti lietų, išvaikyti debesis ir miestui dovanoti giedrą dangų. Kaip paaiškėja, dangus turi galią suvirpinti žmogaus širdį, o Hodakos suvirpina ji – Hina... Saulė visuomet šviečia ten, kur žengia ši ypatinga mergina, tad drauge su Hodaka ji amžiams pakeis šį pasaulį.

Pilnas aprašymas

Ankstesnis Makoto Shinkai filmas „Tavo vardas.“ (angl. „Your Name.“, 2006) tapo rekordininku ir Japonijoje net 9 savaites išbuvo populiariausiu rodomu filmu! Tarptautinėje arenoje jis uždirbo daugiau kaip 100 mln. JAV dolerių, tapdamas pirmuoju šią sumą peržengusiu filmu, kurį sukūrė ne legendinis anime meistras Hayao Miyazaki ir pelnydamas pelningiausio visų laikų anime filmo titulą.

Naujausis M. Shinkai filmas „Orų mergaitė“ gimtinėje taip pat tapo hitu ir pateko į pelningiausių visų laikų Japonijoje rodytų filmų 10-tuką, parduotų bilietų skaičiumi pralenkdamas ankstesnį režisieriaus hitą „Tavo vardas.“ „Orų mergaitę“ japonai išsiuntė ir į varžybas dėl Oskaro statulėlės – planuojama, kad šis anime varžysis geriausio užsienio filmo ir geriausio animacinio filmo kategorijose.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

258 Žmonių nori pamatyti

32

balsai

9,22

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Orų mergaitė (Weathering With You)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Džiugas

Džiugas

12.02.2020, 11:08:05

Norečiau pamatyt, visi sako yra labai gears.