Uždaryti
Pabėgimas iš planetos Žemė 2D
Pabėgimas iš planetos Žemė 2D
Premjera
19 Bal 2013
Trukmė
89 min.
Sukurta
JAV, 2013
Pilnas aprašymas
9,31

Vidutinis vertinimas

Pabėgimas iš planetos Žemė 2D

Amžiaus cenzas: V 89 min.

Animacinių filmų siužetų menininkas Calas Brunkeris pristato naujausią savo kūrinį „Pabėgimas iš planetos Žemė“. Bendradarbiaujant su puikiu scenarijaus autoriumi Tony Leechu ekrane atkurtas įsivaizduojamas ateivių gyvenimas. Filmo veiksmas vyksta t...

Pilnas aprašymas

Animacinių filmų siužetų menininkas Calas Brunkeris pristato naujausią savo kūrinį „Pabėgimas iš planetos Žemė“. Bendradarbiaujant su puikiu scenarijaus autoriumi Tony Leechu ekrane atkurtas įsivaizduojamas ateivių gyvenimas.

Filmo veiksmas vyksta tolimoje planetoje Baba. Žavingas astronautas Skorčas Supernova – savo planetoje mylimas ir gerbiamas, kaip nacionalinis didvyris. Mėlynieji ateiviai žavisi stipriu, gražiu bei gyvenimiškai gudriu Skorču.

Supernovos brolis – silpnas, neišvaizdus, bet protingas moksliukas. Išgirdę pagalbos šauksmą broliai iškeliauja į gelbėjimo operaciją kitoje planetoje. Deja, jie abu ten pagrobiami ir atskiriami. Skorčas nori išgelbėti brolį, tačiau kuris kurį gelbės iš tiesų? O gal geriausi planai įgyvendinami tik sujungus protą ir jėgą?

Animacinė komedija „Pabėgimas iš planetos Žemė“ Lietuvos kino teatruose pasirodys balandžio 19 dieną.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
13

balsai

9,31

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Pabėgimas iš planetos Žemė 2D

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.