Uždaryti
Šeimos albumas: rugpjūtis
Šeimos albumas: rugpjūtis
Premjera
24 Sau 2014
Trukmė
121 min.
Pilnas aprašymas
8,5

Vidutinis vertinimas

Šeimos albumas: rugpjūtis

Amžiaus cenzas: N-16 121 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Laimingos šeimos panašios viena į kitą, nelaimingos šeimos nelaimingos savaip. Tragikomiška vienos šeimos istorija - filme „Šeimos albumas: RUGPJŪTIS".  Kaip rašė Levas Tolstojus savo romane „Ana Kare...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Laimingos šeimos panašios viena į kitą, nelaimingos šeimos nelaimingos savaip. Tragikomiška vienos šeimos istorija - filme „Šeimos albumas: RUGPJŪTIS". 

Kaip rašė Levas Tolstojus savo romane „Ana Karenina" - „Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, kiekviena nelaiminga šeima yra nelaiminga savaip". Juodojo humoro komedijoje „Šeimos albumas: RUGPJŪTIS" kaip tik ir pasakojama vienos nelaimingos šeimos istorija. 
Vyresnės Vestonų šeimos dukros Barbara (aktorė Julia Roberts) ir Karen (Juliette Lewis) gyvena savo atskirus ir nuo šeimos atitolusius gyvenimus. Tėvų namuose likusi tik jauniausia sesutė Aivė (Julianne Nicholson), kuriai ir tenka didžiausia slogios kasdienybės dalis: tėvas Beverlis Vestonas (Sam'as Shepard'as) yra poetas-alkoholikas, motina Violeta (Meril Streep) serga burnos vėžiu ir skausmą malšina narkotikais. 
Nebeištverdamas kankinančios kasdienybės, Beverlis pasamdo prižiūrėtoją savo žmonai ir nusižudo. Vyresnės seserys priverstos sugrįžti namo, tačiau nesugeba perlipti per savo nuostatas, ambicijas ir ego. Nuo pat pirmosios dienos tarp jų iškyla daugybė nesutarimų, aštrinančių ir taip sudėtingą gimtųjų namų atmosferą. Paaiškėja ir kitų negražių dalykų: Karen sužadėtinis pasirodo besąs vaikų tvirkintojas, o Aivė laukia pirmos progos, kad romantiškai pabėgtų iš namų su tikru savo pusbroliu. Galų gale namuose lieka tik mirties laukianti Violeta ir jos prižiūrėtoja. 
Juodojo humoro komedija pastatyta pagal Tracy Letts to paties pavadinimo pjesę, 2008-aisiais gavusią prestižinę Pulicerio premiją dramos kategorijoje. Filmą prodiusavo George'as Clooney'is. 
Juosta „Šeimos albumas: RUGPJŪTIS" Lietuvos kinuose - nuo sausio 24 dienos.  

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
6

balsai

8,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Šeimos albumas: rugpjūtis

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

dalia

dalia

28.01.2014, 09:30:52

nuobodus, neidomus filmas, visiska nesamone