Uždaryti
Stebuklas
Stebuklas
Premjera
8 Grd 2017
Trukmė
90 min.
Sukurta
Lietuva, 2017
Pilnas aprašymas
7,94

Vidutinis vertinimas

Stebuklas

Amžiaus cenzas: N-7 90 min.

Šių metų „Sidabrinės gervės" apdovanojimuose „Stebuklas" buvo pripažintas geriausiu ilgametražiu vaidybiniu filmu, taip pat pelnė apdovanojimus už geriausią režisūrą, geriausią scenarijų, o filme vaidinusi Eglė Mikulionytė apdovanota statulėle už geriausią aktorės vaidmenį.

Pilnas aprašymas

Tragikomiška istorija pasakoja apie kiaules, stebuklus, kiaulišką kapitalizmą ir sistemų sandūroje išgyventi bandantį žmogų.

1992 m., Lietuva skendi didelėje ekonominėje krizėje: darbo nėra, bankai bankrutuoja, o prie dešros, kurios kilogramas kainuoja 350 talonų, driekiasi eilės. Irena, stipri moteris, ant kurios pečių laikėsi visas Biednių kaimo kolektyvinis ūkis, bando išlaikyti kiaulių fermą ir jos darbininkus. Padėti jai gali tik stebuklas. Ir jis įvyksta! Tiksliau – atvyksta. Raudonu Kadilaku į kaimą atvažiuoja žavingas amerikietis Bernardas. Ir pažada: kentėti liko nedaug – jis išgelbės fermą nuo bankroto ir netrukus Biednių gyventojai gyvens kaip Amerikoje. Ar Bernardas padės Irenai išgelbėti kiaules? O gal pats pakiš jiems kiaulę? 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

142 Žmonės nori pamatyti

16

balsai

7,94

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Stebuklas

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.