AKCIJOS

Šią savaitę (2017 08 21- 08 24) specialūs Facebook, Ozo Super, OMNI ID, EŽIO VIZA ir Daily Card pasiūlymai galioja visiems filmams.

Nuo šiol Multikino kino teatre turime dar daugiau nuolaidų!

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio galima rasti įvairių būdų, kaip kiną pažiūrėti pigiau. Tiesiog išsirink sau labiau patinkantį.

Kiekvieną pirmadienį mūsų Facebook paskyroje www.facebook.com/MultikinoOzas
ieškok slaptažodžio, kurį pasakius kasose, bilietą bus galima įsigyti tik už 3,50 €, 3D - 4,50 €.*

*Kaina gali galioti ne visiems filmamsKiekvieną antradienį su OZO SUPER kortele bilietas kainuos tik 3,50 €, 3D - 4,50 €. Su viena kortele nuolaida taikoma ne daugiau kaip dviems bilietams. 


*Kaina gali galioti ne visiems filmams
Kiekvieną trečiadienį kino centre MULTIKINO su OMNI ID ar EŽIO VIZA kortelėmis du bilietus galite įsigyti už vieno bilieto kainą!


Pasiūlymas galioja atsižvelgiant į tuo metu esančią suaugusiojo bilieto kainą. Akcijos pasiūlymas negalioja kitų kategorijų bilietams.


Pasiūlymas gali galioti ne visiems filmams. Plačiau apie akciją >>Kiekvieną ketvirtadienį Daily Card kortelių turėtojams bilietas į kiną kainuos tik 3,50 €, 3D - 4,50 €. Su viena kortele nuolaida taikoma ne daugiau kaip dviem bilietams. *Kaina gali galioti ne visiems filmams
* Pasiūlymai gali negalioti išankstinėms premjeroms bei šventinėmis dienomis. Kaina gali galioti ne visiems filmams (daugiau informacijos apie galiojančius filmus bilietų kasose, telefonu, ar elektroniniu paštu)