Naujienos

Naujasis „Hario Poterio“ aktoriaus filmas vos nebuvo uždraustas Lietuvoje

Pastaruoju metu aktorius Danielis Racliffe‘as nėra dažnas svečias pasaulio kino ekranuose. Nuo žymiosios „Hario Poterio“ sagos aktorius vos kelis kartus atliko pagrindinį vaidmenį filmuose, tačiau jau visai netrukus aktorių vėl išvysime kine. Tik šįkart – visiškai kitokiame amplua, nes burtų lazdelę jis išmainė į du prie rankų prisuktus pistoletus. Ir visgi, Lietuvoje filmas vos per plauką nebuvo uždraustas rodyti.

Naujoji veiksmo komedija „Ginklai Akimbo“ su Danieliu Radcfliffe‘u jau netrukus atkeliaus į Lietuvos kino ekranus, o jau filmą pasaulyje matę žiūrovai labai palankiai vertina Naujojoje Zelandijoje filmuotą projektą. Internetinėje filmų duombazėje „IMDb“ jis vertinamas 7,5 žvaigždutės, o tarptautinė kino kritikų bendruomenė „Rotten Tomatoes“ skyrė 67 procentus ir šis balas vis dar auga. Tiesa, Lietuvos cenzo komisijai filmas pasirodė itin žiaurus ir per plauką nebuvo neįregistruotas dėl pernelyg kruvino turinio. Galiausiai, buvo nuspręsta filmui suteikti patį griežčiausią filmo reitingą N-18.

„Ginklai Akimbo“ pasakoja apie Mailsą – vaikystėje daug svajonių turėjusį vyrą, kurioms nebuvo lemta išsipildyti. Dabar vėjais leisdamas dienas jis tūno internete ir erzina kitus internautus įžūliais pareiškimais, bandydamas visų kantrybę. Vieną dieną jis užeina į naujo itin kruvino ir žiauraus internetinio žaidimo „Skizm“ puslapį, kuriame susirinke internautai mėgaujasi tikromis žudynėmis. Visai to nenorėdamas jis patraukia „Skizm“ žmonių dėmesį ir užsitraukia jų nemalonę.

O jei tiksliau – į Mailso namus įsiveržę vyrai pagrobia jį ir prie rankų prisuka du pistoletus, taip sukurdami jam neišvengiamą Akimbo būseną, kai vienu metu vyrukas turi lakstyti su dviem ginklais. „Skizm“ duoda užduoti – nudėti Niksę, kitaip jis ir visi jam artimi žmonės bus nužudyti. Tačiau Niksė, viena nuožmiausių „Skizm“ žaidėjų, nė neketina taip lengvai pasiduoti. Taip užverda kraujo, sprogimų ir itin stilingo bei nesustabdomo veiksmo išlikimo žaidimas.

Be Danielio Radcliffe‘o filme pagrindinius vaidmenis taip pat atlieka Samara Weaving („Trys stendai prie Ebingo, Misūrio“, „Slėpynės“, „Auklė“), Rhys Darby („Jis sako Taip“, „Ką mes veikiame šėšėliuose“), Ned Dennehy („Vaikas Nr. 44“, „Šerlokas Holmsas“) ir Natasha Liu Bordizzo („Mumbajaus viešbutis“).

„Ginklai Akimbo“ nesustabdomą ir kruviną žaidimą pradės jau kovo 6 dieną.

 

Filmo anonsas:

GINKLAI AKIMBO (Guns Akimbo)

GINKLAI AKIMBO (Guns Akimbo)

Komedija Veiksmo Amžiaus cenzas: 18 95 min

Sužinoti daugiau