Naujienos

Sylvesteris Stallone neslepia: filmas „Krydas 2: kylanti legenda“ bus paskutinis kartas, kai matysime Rokį Balboa

Rokis Balboa didžiuosius ekranus užrariavo dar 1976 metais ir tapo viena geidžiamiausių franšizių kino istorijoje. Ir panašu, kad būsime Rokio Balboa legendos pabaigos liudininkais, mat juo net keturis dešimtmečius buvęs Sylvesteris Stallone neseniai pranešė, jog juosta „Krydas 2: kylanti legenda“, kuri į kino teatrus atkeliauja jau šį penktadienį, kovo 29 dieną, šlovingai užbaigs Rokio Balboa istoriją. Pasak kino žvaigždės, šis filmas bus tarsi jo gulbės giesmė.

 Tą gulbės giesmę geriausiai iliustruotų neseniai paviešinta scena iš „Krydas 2: kylanti legenda“, kurios nepamatysime filme, nes ji buvo ištrinta. Trumpa ištrauka atskleidžia dar vieno kovotojo – Spiderio Rico – mirtį, o Rokio Balboa žodžiai prie bičiulio karsto skamba itin simboliškai –  lyg tai būtų kur kas daugiau nei tik atsisveikinimas su buvusiu ringo priešininku.

 „Aš pamenu tave kalbantį apie savo dukrą, tačiau tu negalėjai prisiminti, kur ji gyveno dėl visų smūgių į galvą, kuriuos patyrei. Suprantu tai. Mes tapome lyg šeima. Ringe galioja taisyklės, o gatvėje jų nėra. Ir gyvenimas tave talžo, tu priimi smūgius ir gyveni toliau. Man labai gaila, kad tu išėjai, nes buvai vienintelis likęs iš senųjų laikų. Bet tuo pačiu ir džiaugiuosi, nes ten, kur dabar keliauji bus geriau nei tai, ką tau teko patirti čia“, – nepilnų trijų minučių video sako S. Stallones herojus.

 Filmas „Krydas 2: kylanti legenda“ pratęs prieš daugiau nei 40 metų prasidėjusią istoriją. Prieš pusketvirtų metų įvykusi kova dėl pasaulio lengvo svorio bokso čempiono diržo tarp Rikio Konlano ir Adonio Krydo (aktorius Michaelas B. Jordanas) baigėsi pirmojo pergale. Tačiau Krydui tapo naujo gyvenimo pradžia. Treniruojamas Rokio Balboa (akt. S. Stallone), vaikinas vis įtikinamiau laimi naujas kovas ir bokso pasaulyje jo vardas skamba vis garsiau.

 Apie legendinio Apolo Krydo sūnų išgirsta ir žmogus, nuo kurio rankos Apolo žuvo – Rusijos boksininkas Ivanas Drago (akt. Dolphas Lundgrenas). Iki šiol negalėdamas pamiršti gėdingo pralaimėjimo Rokiui Balboa, Ivanas žūt būt nusprendžia mesti iššūkį Rokio treniruojamam vaikinui. Žinoma, ne pats – į ringą žengs jo treniruojamas sūnus Viktoras (kurį vaidina kine debiutuojantis vokietis Florian‘as Munteanu).

 Keliolika centimetrų aukštesnis ir akivaizdžiai galingesnis Viktoras tikrai nėra tas priešininkas, su kuriuo Adonis turėtų kovoti. Tačiau tai – tik Rokio nuomonė. Pats Krydas tiesiog dega noru žengti į ringą ir susikauti su sūnumi žmogaus, nužudžiusio jo tėvą.

 Adonis nepaklauso patarimų ir ringe yra be gailesčio sutalžomas. Kova anuliuojama vien dėl to, kad įsiūčio apimtas Viktoras pažeidžia taisykles. Palaužtas fiziškai ir dvasiškai, Adonis turi iš naujo persvarstyti visą savo gyvenimą, svajones, nuoskaudas ir veiksmų priežastis. Gimus dukrelei ir vėl padedamas Rokio, Krydas pamažu suvokia tikruosius gyvenimo prioritetus ir į ringą grįžta stipresnis nei bet kada anksčiau.

 Drama „Krydas 2: kylanti legenda“ ir Rokio Balboa gulbės giesmė Lietuvos kino teatruose – jau nuo kovo 29  dienos.

Komentarai

Rašyti komentarą Sylvesteris Stallone neslepia: filmas „Krydas 2: kylanti legenda“ bus paskutinis kartas, kai matysime Rokį Balboa

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.