Naujienos

Ar žinojai? Įdomiausi faktai apie pakalikus

Vos pasirodę kino ekranuose, mažaūgiai geltoni sutvėrimai, vadinami Pakalikais arba Pimpačkiukais, kaip mat užkariavo rinką ir tapo vienu sėkmingiausių prekinių ženklų. Šiandien juos atpažįsta kiekvienas, o pakalikiški žodžiai „banana“, „po-ka“, „bee-do-bee-do-bee-do“ ir kiti, daugelio gerbėjų naudojami kasdieninėje kalboje išreikšti tam tikras emocijas. Regis, tiek apie filmus „Pakalikai“, tiek apie „Bjaurusis aš“, žinome viską, tačiau ar esate tikri, jog žinote viską ir apie geltonuosius svajonių jaunikius?

  1. Vidutinis Pakaliko ūgis – 105 cm, visi jie teturi tris pirštus yra vyriškos lyties ir nešioja klasikinius angliškus vardus – Deivas, Karlas, Bobas, Styvas, Kevinas, Stiuartas ir t.t. Pakalikai yra nepažeidžiami ir nemirtingi bei atsparūs šalčiui, jų kvėpavimui nereikalingas deguonis.
  2. Piktadariui Gru tarnauja kur kas daugiau Pakalikų negu jūs įsivaizdavote – jo armiją sudaro 10 400 individų.
  3. Blogieji Pakalikai yra purpurinės spalvos, kadangi spalvų paletėje tai – priešinga geltonai spalva.
  4. Pakalikų kalba – ispanų, anglų, prancūzų, italų, rusų ir korėjiečių kalbų mišinys.
  5. Visuose filmuose, kuriuose pasirodo Pakalikai, visus juos įgarsina vienas ir tas pats žmogus – režisierius ir animatorius Pierre Coffin. Vyro balsas Pakalikams atiteko atsitiktinai – įgarsinimo metu, testuojant įrangą, vyras ėmėsi kalbėti į mikrofoną ir susilaukė pagyrų.
  6. Pakalikas Bobas pažymėtas akių reiškiniu, moksliškai vadinamu heterochromia iridum, kuomet akys yra skirtingų spalvų. Dviejų spalvų akimis didžiuojasi tokios garsenybės kaip Demi Moore, Kate Bosworth, Mila Kunis, Jane Seymour, David Bowie ir kiti.
  7. Kino studija Universal Pictures bendradarbiavo su  garsiausiais pasaulio prekiniais ženklais, išleidusiais Pakalikams skirtus daiktus arba šiuo prekiniu ženklu žymėjusiais savo gaminamą produkciją. Vieni jų – McDonald’s, General Mills, Tic Tac, Hostess, Amazon, Kotex ir kiti.
  8. Pakalikų sąskaitoje – dvi Oskaro statulėlės, kurias susižėrė antrasis serijos filmas „Bjaurusis aš 2“ (geriausias animacinis filmas, geriausia daina).
  9. Viso yra 48 Pakalikų išvaizdos variacijos, pavyzdžiui – mažas, apkūnus, vienaakis plikis arba aukštas, lieknas, dviakis plikis arba vidutinio ūgio, apkūnus, vienaakis, plaukuotas Pakalikas ir t.t.
  10. Visuose „Bjaurusis aš“ filmuose Agnes įgarsinusią aktorę  Elsie Fisher trečiojoje dalyje pakeitė Nev Scharrel, kadangi augant mutavo Elsie balsas. Apie būsimus pokyčius pranešė ir aktorius Steve Carell prasitaręs, jog „Bjaurusus aš 3“ – paskutinis filmas, kuriame jis įgarsino pagrindinį vaidmenį atliekantį Gru. Vyras tikina, jog ateityje jis imsis tik epizodinių Gru įgarsinimo darbų.

Anot birželio 30-ąją startuosiančio filmo „Bjaurusis aš 3“ siužeto, Gru, kažkada buvęs didžiausiu pasaulio piktadariu, dabar yra tapęs geriausiu pasaulyje tėčiu ir gyvena paprastą teisingo piliečio, mylinčio žmoną ir besirūpinančio trim žaviom dukrelėm, gyvenimą. Tiesa, ne viskas rožėmis klota: Gru jau senokai neturi darbo, o jo pakalikai niršta ant šeimininko, nes ilgisi senųjų nusikaltėliškų dienų.

Vieną dieną kaip žaibas iš giedro dangaus trenkia žinia, kad Gru turi niekad nematytą brolį dvynį Dru! Brolių susitikimas iš pradžių pradžiugina Gru, tačiau vėliau priverčia sunerimti – nes Dru lyg apsėstas skatina brolelį prisijungti prie dar vieno darbelio. Nors piktadariška Gru prigimtis likusi praeityje, tačiau kažkas jį traukia atgal prie nusikaltėliškumo. Vejamas nuotykių troškimo, Gru leidžiasi brolio įkalbamas ir broliai – su pakalikų pagalba, žinoma – ima planuoti amžiaus nusikaltimą.

 

Filmo anonsas: