Naujienos

Kino kritikai filmui „Tylos zona“ skyrė aukščiausią įvertinimą

Kino kritikų atsiliepimus apie filmus jungianti svetainė Rotten Tomatoes balandžio 6-ąją Lietuvoje startuosiantį filmą „Tylos zona“ (angl. „A Quiet Place“) pavertė bene laukiamiausiu pavasario siaubo filmu.

Garsiame JAV kino festivalyje SXSW debiutavusi juosta jau netrukus po pirmųjų peržiūrų buvo apžvelgta 18-os įtakingiausių viso pasaulio kino kritikų. Visiems jiems filmą įvertinus puikiais balais ir tik teigiamomis recenzijomis, svetainėje Rotten Tomatoes skaičiuojamas filmo indeksas pasiekė 100%, tokiu būdu informuodamas apie filmo kokybę.

Amerikos televizijos žvaigždė, aktorius John Krasinski, siaubo trileryje „Tylos zona” atlieka režisieriaus, scenarijaus autoriaus ir pagrindinio vaidmens atlikėjo roles, o filmą matę kino kritikai tikina, jog ne veltui – aibe talentų galintis pasigirti vyras turi ką parodyti! Jų nuomone, „Tylos zona“ – retas reginys kinuose. Tai – „garsios kino studijos filmas, kuriame puikiai dera gili koncepcija ir iš tiesų gąsdinantys elementai“. Vykdantysis kino bilietus parduodančios svetainės Fandango redaktorius Erik Davis Johną Krasinskį pavadino geriausiu režisieriumi ir tikino, jog po filmo žiūrovams prireiks laiko atgauti kvėpavimui. Vyrui pritarė ir vykdančioji Mashable redaktorė Angie J. Han, pasiskundusi, jog po seanso jaučia kumščių skausmą – baimė filmo seanso metu privertė juos kaip reikiant pagniaužyti! Scenaristas Scott Weinberg negailėjo pagyrų filmo garso efektams ir patikino esantis tikras, jog žiūrovai dėl „Tylos zonos“ eis iš proto!

Pagrindinį juostos vaidmenį skyręs savo sutuoktinei, aktorei Emily Blunt, J. Krasinski filme „Tylos zona“ žiūrovus ragina įsivaizduoti gyvenimą, kuriame negalėtumėte išleisti nei garso. Niekada. Nuošalioje gyvenvietėje atsidūrusių sutuoktinių (akt. Emily Blunt ir John Krasinski) gyvenimas sustyguotas taip, kad kasdienybėje nėra vietos garsams. Jie bendrauja gestų kalba, vaikšto basomis ant pirštų galiukų, valgo nesinaudodami įrankiais, o jųdviejų atžalos auga visiškoje tyloje. Tačiau ar namai, kuriuose auga mažamečiai vaikai, gali būti apsupti tylos? Vos vienas neatsargus judesys ir aplink pasklidęs garsas išlaisvins demonus, šeimos idilę paversiančius nesibaigiančiu, krauju paženklintu pragaru.

Komentarai

Rašyti komentarą Kino kritikai filmui „Tylos zona“ skyrė aukščiausią įvertinimą

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.