Naujienos

J. Lawrence turi pasirinkti: mirti arba tapti Raudonuoju Žvirbliu

Žavioji amerikiečių aktorė Jennifer Lawrence, išgarsėjusi filme „Bado žaidynės“, keliasi į „007“ pasaulį naujame šnipinėjimo trileryje „Raudonasis Žvirblis“ (orig. „Red Sparrow“).

 Tiesa, Holivudo aktorė tai daro ne viena, o kartu su „Bado žaidynių“ antrosios–ketvirtosios dalių režisieriumi Francis Lawrence, padėjusiu ne tik išgarsėti aktorei, bet ir stipriai pakeitusiu visos frančizės kelią.

 Šnipinėjimo filmai dažnai būna arba pernelyg rimti ir tampa net nuobodūs (pvz. „Bastūnas, Siuvėjas, Kareivis, Šnipas“), arba perpildyti veiksmo bei neturintys pakankamai „smegenų“ (pvz. „Bondiados“ filmų serija). Vis dėlto, neišskiriamas J. Lawrence ir F. Lawrence duetas, žada idealią pusiausvyrą.

 Kino studijos „20th Century Fox“ trileryje, sukurtame pagal populiarų Jason Matthews to paties pavadinimo romaną „Raudonasis Žvirblis“, aktorė J. Lawrence vaidina buvusią baleriną, rusų šnipę Dominyką Egorovą, kuri norėdama parūpinti savo motinai reikiamą medicininę priežiūrą, įstoja į slaptą Rusijos žvalgybos programą – „Žvirblių mokyklą“ – kur išskirtinių jaunų žmonių kūnai ir protai yra paverčiami grėsmingiausiais pasaulyje ginklais.

 Pasibaigus iškrypusiam ir net sadistiniam treniruočių procesui, Dominyka tampa pavojingiausiu kada nors programos sukurtu Žvirbliu, tačiau žaviajai šnipei pamilus CŽV pareigūną Natanielį (akt. Joel Edgerton) ir atsidūrus mirtinoje kryžkelėje, teks rinktis – meilė arba pareiga, mirti arba įvykdyti Raudonojo Žvirblio užduotį.

 Filme „Raudonasis Žvirblis“ taip pat vaidina Joel Edgerton („Ryškumas“), Mary-Louise Parker („Rizikinga erzinti diedukus“), Ciaran Hinds („Teisingumo lyga“), Jeremy Irons („Teisingumo lyga“), Joely Richardson („Tiudorai“), Matthias Schoenaerts („Danų mergina“) ir Charlotte Rampling („Žudikų brolija“).

 Įtempto siužeto veiksmo trileris „Raudonasis žvirblis“ kinuose nuo kovo 2 d.

Komentarai

Rašyti komentarą J. Lawrence turi pasirinkti: mirti arba tapti Raudonuoju Žvirbliu

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.