Naujienos

ŽIŪRĖK LEGALIAI. NEŽINAI KAS LEGALU? LENGVAI GALI SUŽINOTI

Intelektinės nuosavybės apsaugos centras INAC paruošė įrankį visiems interneto vartotojams, kuris leis lengvai patikrinti ar norimas žiūrėti filmas yra legalus. Užtenka užeiti į ziureklegaliai.lt ir įvesti norimo žiūrėti filmo nuorodą. Sistema pateiks jums atsakymą, ar jūsų norimas žiūrėti filmas paskelbtas teisėtai, ar šio filmo nežiūrėti, nes pažeisite autorių ir kino kompanijų teises.

Norėdami pasirinkti teisėtai žiūrėti filmą iš teisėtų šaltinių jums tereikia apsilankyti mūsų svetainėje Inac.lt ir pasirinkti kur žiūrėsite filmą, patinkančią TV laidą ar serialą. ziureklegaliai.lt šią nuordoą taip pat rasite.

INAC skaičiavimais, filmų, muzikos ir knygų vagysčių naudojantis internetu mąstas Lietuvoje išties yra bauginantis. Kuomet pasaulyje nelegaliai intelektinį turinį platinančių tinklapių daroma žala per metus siekia 461 mlrd. JAV dolerių, Lietuvoje žala viršija 2,1 mlrd. eurų – tai yra ženkli visos rinkos dalis.

Mes sukaupėme tūkstančių neteisėtai viešai internete skelbiančių tinklalapių duomenų bazę. Taip pat turime teisėtai platinančių internete kūrinių duomenų bazę. Todėl atėjo laikas, kuomet jums galime patarti, kaip naudotis išimtinai legaliu turiniu internete.

Iniciatyvos dalyviai kviečia vartotojus naudotis legaliu turiniu ir pabrėžia naudojimosi legaliomis interneto platformomis paprastumą.

Šis įrankis padės kiekvienam interneto vartotojui nepasiklysti internete ir suteiks galimybes naudotis teisėtu turiniu.

Kiekvienam interneto varotojui, naudojančiam teisėtas filmų peržiūrų platformas nuoširdžiai dėkoja Lietuvos prodiuseriai, kino platinimo kompanijos ir mes- INAC!

Projekto partneriai- Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija ir Multikino kino teatras.

Projektas remiamas iš Autorių teisių apsaugos programos

INAC.LT 2018

Komentarai

Rašyti komentarą ŽIŪRĖK LEGALIAI. NEŽINAI KAS LEGALU? LENGVAI GALI SUŽINOTI

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.