Uždaryti
100 Daiktų Ir Nieko Daugiau (100 Dinge)
100 Daiktų Ir Nieko Daugiau (100 Dinge)
Premjera
15 Kov 2019
Trukmė
111 min.
Sukurta
Filmas vokiečių kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
9,3

Vidutinis vertinimas

100 Daiktų Ir Nieko Daugiau (100 Dinge)

Komedija Amžiaus cenzas: N-16 111 min.

Polas (akt. Florian David Fitz) ir Tonis (akt. Matthias Schweighöfer) – geriausi draugai, priklausomi nuo apsipirkinėjimo. Jie gyvena tam, kad pirktų ir būtų laimingi.

Pilnas aprašymas

Vaikinai dievina naujausias technologijas, aksesuarus ir stilingus drabužius, o jų kasdienybę pripildo aibė įvairiausių daiktų ir prietaisų. Po vieno trankaus vakarėlio, nuolatos tarpusavyje besivaržantys vaikinai kerta lažybų – kuris iš jų sugebės ilgiau išgyventi nesinaudodamas jokiais daiktais? Priėmę 100-o dienų iššūkį, savo užgyventą turtą jiedu sukrauna sandėlyje, iš kurio kasdien gali susigrąžinti vos vieną daiktą... Pradžia pasirodo esanti sudėtinga – juk Tonis ir Polas lieka be drabužių, telefono, pinigų ir net baldų! Kaip tyčia, horizonte pasirodo simpatiška mergina, tačiau kaip pakviesti ją pirmam pasimatymui, neturint apatinių? Kaip išgyventi kasdieninėse situacijose, kuomet tu – bekelnis milijonierius, neturintis net piniginės? Vos per akimirką jaunuolių gyvenimas stipriai komplikuojasi, tuo pačiu tapdamas kaip niekad paprastu. Pirmąsyk gyvenime Tonis ir Polis susiduria su klausimu – ko reikia tam, kad išgyventum ir būtum laimingas? Kada spėjome tapti be perstojo vartojančiais robotais? Kas mes be mūsų nuosavybės?

Pasitelkusi jaunosios kartos vokiečių kino žvaigždes Matthias Schweighöfer ir Florian David Fitz, komedija „100 daiktų ir nieko daugiau“ nušviečia vaikinus ištinkančias nestandartines situacijas, draugystės išbandymus ir netikėtai pasibeldusią meilę, kaip reikiant komplikuojančią 100 dienų iššūkį...

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

88 Žmonių nori pamatyti

10

balsai

9,3

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą 100 Daiktų Ir Nieko Daugiau (100 Dinge)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.